1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvurusu

Güncel Çiğ Köfte Bayiliği Kazanç ve Maliyet

Güncel Çiğ Köfte Bayiliği Kazanç ve Maliyet
çiğ-köfte-bayiliği-başvuru-ve-maliyeti

Kendi işini kurmak herkesin hayalidir, ancak bu hayallere ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Bu yazımızda en az maliyetle kendi işinizin patronu olabileceğiniz çiğ köfte bayilikleri hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar, çiğ köfte bayilik maliyeti ne kadar, çiğ köfte bayiliği kazandırır mı gibi sorularınız başta olmak üzere daha bir çok soruya cevap bulabileceksiniz.

Çiğ köfte özellikle son yıllarda çok fazla popüler olmuş halkımızında damak tanıda tam olarak uyan bir hazır yiyecektir. Çiğ köfte geçmişte her zaman bulunamıyan bir yiyecek olsa da artık günümüzde bir çok kişinin olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Çiğ köfte sektörü o kadar büyümüş ve o kadar rekabetçi bir hale gelmiştir ki artık kolaylıkla her yerde bir çiğ köfte bayisi bulabilirsiniz. Rekabet arttıkça bayilerin kalitesi ve hizmetinde de büyük gelişmeler meydana gelmiştir. Çiğ köfte firmaları rekabetle baş edebilmek için bayilik vermektedir, çok az maliyetle bayilik veren firmaların yanı sıra herhangi bir ücret talep etmeden ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar da vardır.

Ücretli Bayilik Veren Çiğ Köfte Firmaları

 • Oses
 • Komagene
 • Tatlıses Çiğ Köfte
 • Gazi Çiğ Köfte
 • Battal Bey
 • OMİS Çiğ Köfte
 • Maksat Çiğ Köfte
 • Afiyet Çiğ Köfte
 • Adıyamanlı Hasan Usta

Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu

Kendi işini kurmak isteyen ancak bütçesi kısıtlı olanların aklına gelen ilk iş çiğ köfte bayiliği açmaktır. Çiğ köfte bayisi açma maliyeti düşük ancak çiğ köfte bayilik kazançları oldukça iyidir. Yukarıda listesini vermiş olduğumuz ücretli çiğ köfte bayiliği veren firmaların hepsine resmi internet sitelerinde bulunan çiğ köfte bayilik başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra yetkililer kısa süre içerisinde size dönüş yapacaklardır.

Çip Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır ?

Şüphesiz herkes bu işe güzel gelirler elde etmek için girer. Peki çiğ köfte bayiliği ne kadar kazandırır ? Çiğ köfte bayilikleri kar marjı oldukça yüksek bir iş koludur. Kazanacağınız miktar için net bir şey söylemek oldukça zordur bunu belirleyen önemli kriterler vardır. Örnek vermek gerekirse ortalama olarak 1 dürüm çiğ köfte 7 liraya satılmaktadır bir dürümün maliyeti ise 1.5 lirayı geçmez diğer dükkan giderlerini de çıkartırsanız 1 dürümden size 4 lira gibi bir para kalacaktır.

Müşterinizi tutar ve sürüme dökerseniz kazancınız oldukça iy iolacaktır.Çiğ köfte bayiliklerinde artık çiğ köfte haricinde tatlı, meze, çikolata ve çeşitli içecekler ve yiyecekler de satılmaktadır. Eğer sizde iş yerinize bu aperatif ürünleri koyarsanız ve bunların satışını yaparsanız kazancınız artacaktır.

Dükkanınızın çok büyük olmasına gerek yok genellikle çiğ köfte paket olarak alınan bir yiyecektir büyük dükkanın kirası ve diğer giderleri de çok olacağından maliyetinizi ne kadar düşük tutabilirseniz kazancınız o kadar yüksek olur. Gerisi sizin müşteri ilişkilerinize ve hizmet kalitenize kalmıştır eğer işinizi hakkını vererek yaparsanız mutlaka kazanırsınız.

Çiğ Köfte Dükkanı Maliyeti Ne Kadardır ?

Çiğ köfte dükkanı genellikle çiğ köfte bayiliği veren firmalardan bayilik alarak açılmaktadır. Durum bu şekilde olunca çiğ köfte bayiliği açmak çok da maliyetli değildir. Bazı firmalar ücretsiz çiğ köfte bayiliği verse de ücretli bayilik veren firmalar da çoktur. Bayilik veren çiğ köfte firmaları bayilik ücretini oldukça cüzi miktarda tutmaktadır.

Çiğ köfte dükkanı bayilik maliyeti ortalama olarak 5.000 tl ile 20.000 tl arasında değişmektedir. Bu rakamlar bayilik almak için verilen rakamlardır. Ucuz bayilik veren çiğ köfte firmaları genellikle daha az yaygın olan firmalardır. 10.000 tl ve üzeri bayilik ücreti talep eden firmalar ise daha yaygın ve reklam çalışmalarını oldukça iyi yapan firmalardır.

Sizde bütçenize uygun bir çiğ köfte firması ile anlaşma sağlayarak düşük maliyetler ile kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Unutmayın her şey sizin elinizde müşterinizi tutup kaliteli hizmet verirseniz mutlaka kazanırsınız.

En çok satılan çiğ köfte markası nedir ?

En çok satılan çiğ köfte markası komagene ve battalbey’dir. Bu iki firmanın hemen ardından tatlıses çiğ köfte ve oses çiğ köfte markaları gelmektedir.

Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar hangileridir ?

Bazı firmalar bayilikleri ücretsiz verebilmektedir. Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar şunlardır ;

 • Çiğköftem Çiğ Köfte
 • Sırrı usta Çiğ Köfte
 • Zarif Çiğ Köfte

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir