1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvurusu

Getir Bayilik Başvurusu, Başvuru Bilgileri

Getir Bayilik Başvurusu, Başvuru Bilgileri
getirbayilikbasvurusu

Getir Bayilik Başvurusu

Getir bayilik başvurusu nasıl yapılır, getir bayilik şartları, getir bayilik kazancı nedir, getir bayilik nasıl alınır gibi sorularınıza yanıt bulacağınız bir yazı hazırladık. Getir özellikle son yılların en iyi popüler ve en çok kullanılan sipariş verme projelerinden biridir.

Getir 2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulmuştur. Getir uygulaması ilk olarak İstanbul’da halkın sokağa çıkmadan market alışverişini yapmasını sağlayan ve kapısına kadar getiren mükemmel bir uygulamadır. Getir uygulamasının işleyişi ise çok basittir.

Getir mobil uygulaması üzerinden marketten istediğiniz ürünleri seçiyorsunuz ve ortalama 10 dakika içerisinde getir personeli kapınıza kadar siparişinizi getiriyor. Bu eşsiz hizmet kısa sürede yükselişe geçerek büyük kitlelere erişmeye başladı. Getir yönetimi bu taleplerin artmasıyla bayilik sistemi için ön talep toplamaya başlamıştır.

Getir ilk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştı, şirket talebin kısa sürede çok fazla artmasıyla bu mükemmel hizmeti İzmir ve Ankara’da da aktif etti. Getir uygulaması üzerinden İzmir ve Ankara’nın belirli ilçelerine sipariş verebilirsiniz.

Getir bayilik başvurusu yapmak isteyen kişiler öncelikle sermayesine ve kendine güvenmelidir. Getir maddi olarak size çok şey katacaktır. Getir izmir bayilik başvurusu veya getir ankara bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Eğer getir firmasının şartlarını karşılıyorsanız getir bayiliği alabilirsiniz.

Getir Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Getir uygulaması hem satıcılar için hemde alıcılar için büyük avantajdır. Satıcılar için getir uygulaması hazır müşteriyi size sunmaktadır bu sayede kar marjınız artacaktır. Alıcılar için ise evden çıkmadan kolaylıkla 300’den fazla ürünü listeleyip istediği ürünü sipariş verme kolaylığını sağlamaktadır.

Bu güzel uygulama ve hizmete bayi olmak isteyen yüzlerce market var. Peki getir bayilik başvurusu nasıl yapılır ? İşte bu sorumuzun cevabı hemen aşağıda, aşağıda görmüş olduğunuz linke tıklayarak getir bayilik başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Getir Bayilik Başvuru Formu: https://getir.com/bayilik-basvurusu/

Getir başvuru formunu doldurmaya başladığınızda sizin kişisel bilgileriniz ve bunun yanında getir’e ne kadar yatırıp yapabileceğiniz bilgileri sorulmaktadır. Bu formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız yatırım yapabileceğiniz miktarı formda doğru bir şekilde belirtmelisiniz. Getir firması sizden bazı ürünleri bulundurmanızı isteyecektir.Bu yüzden sermaye olarak kullanabileceğiniz bir miktar paranız olmalıdır.

Başvuru formunun devamında neden getir bayisi olmak istiyorsunuz sorusuna cevap vermeniz istenmektedir. Bu alanı içinizden geldiği gibi, bu sisteme ne gibi faydanızın olacağını belirten kısa bir yazı yazmanız yeterli olacaktır. Bu alanı da doldurduktan sonra getir başvuru formunuzu gönderebilirsiniz.

Bayilik başvurunuz firma yetkilileri tarafından incelenip olumlu olması durumunda sizinle iletişime geçeceklerdir. Bu süreç biraz uzun sürebilir lütfen sabırla bekleyiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir