1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Tüpraş iş başvurusu 2023

Tüpraş iş başvurusu 2023
tüpraş-iş-başvurusu

Tüpraş iş başvurusu yapmak, 2023 Tüpraş işçi alımı, Tüpraş maaşları, Tüpraş çalışma şartları ve Tüpraş iş başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınızın yanıtını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Türkiye Petrol Rafinerileri yani kısa adıyla Tüpraş devlete ait olan 4 petrol rafinerisinin bir araya getirilmesi sonucu kurulmuştur. Şirket daha sonra özelleştirilerek Koç holding bünyesine geçmiştir.

Tüpraş İş Başvurusu

Tüpraş Türkiye’nin önce gelen en köklü enerji şirketlerinden biridir. Şirket sürekli olarak büyüme hedefleri doğrultusunda işçi alımı personel alımı yapmaktadır. Gelişmekte ve değişmekte olan dünyamızda çağa ayak uydurabilmek için tüm şirketler yeni iş pozisyonları ortaya çıkartmak durumunda kalmıştır. Örnek vermek gerekirse şirketler artık sosyal medya yönetimi için personel alımı yapmaya başlamıştır.

Tüpraş da gelişmek amacı ile yeni iş pozisyonları oluşturmuş veya mevcut pozisyonlara daha fazla personel alımı yapma ihtiyacı duymuştur. Bu nedenle sürekli olarak işçi alımı personel alımı yapmaktadır. Peki Tüpraş iş başvurusu nasıl yapılır, tüpraş maaşları ne kadardır tüpraş çalışma şartları nelerdir hep birlikte inceleyelim.

Tüpraş iş başvurusu nasıl yapılır ?

TÜPRAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüpraş iş ilanlarını resmi internet sitesi olan https://www.tupras.com.tr/bize-katilin adresinden yayınlamaktadır. İş başvurusu yapmak için bu sayfayı takip edip ilanlar yayınlandığında size uygun olduğunu düşündüğünüz bir pozisyon için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tüpraş iş başvurusu yapabilmek için öncelikle sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Sistem kaydında ise kimlik bilgileriniz ile birlikte sağlık durumunuz, eğitim durumunuz ve erkek adaylar için askerlik durumu sorulmaktadır. Burada yer alan bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız aksi halde başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurunuzu tamamlandıktan sonra size uygun bir pozisyonda personel ihtiyacı olduğunda vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizden sizinle irtibat kurulacaktır. Tüpraş da çalışmak için 18 yaşını doldurmuş ve 32 yaşınızı bitirmemiş olmanız gerekmektedir.

TÜPRAŞ Personel Maaşları Ne Kadar?

TÜPRAŞ personel maaşları iş başvurusu yapmak isteyenler için sıkça merak edilmektedir. Tüpraş çok büyük bir şirket olduğu için çalışılan pozisyona göre maaş miktarları değişkenlik göstermektedir. Maaşlar çalışılan pozisyonlara göre değişkenlik gösterse de ekstra mesai ve primlerle birlikte verilen maaşların standardın üzerinde olduğunu söylemek mümkündür.

Tüpraş işçi maaşları asgari ücretten başlamak üzere yeteneğinize ve çalışma pozisyonunuza göre ortalama 9.000 tl’ye kadar çıkabilmektedir. Tüpraş iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki linke tıklayarak ilgili sayfaya yönlenebilirsiniz.

               TÜPRAŞ İŞ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir