1. Anasayfa
 2. Diziler

EDHO 26 ekim 2021 neden yok ?

EDHO 26 ekim 2021 neden yok ?
EDHO-26-ekim-yeni-bölüm-neden-yok

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 200.bölüm neden yok, EDHO 26 ekim yok mu ? Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz ne zaman başlayacak ve EDHO bugün 26 ekim 2021 neden yok gibi sorularınıza yazımızda yanıt bulabilirsiniz. Yıllardır ekranların en çok izlenen dizileri arasında yerini alan Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz yapılan açıklamaya göre bugün yani 26 ekim salı günü başlayacaktı.

Edho 26 ekim 2021 günü neden yok yok sorusunun cevabı şuanda maalesef bilinmemektedir. Kanaldan yapılan açıklama internetten ve televizyonlardan yapılan fragman yayınlarına göre eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin bugün başlaması gerekiyordu. Ancak dizinin başlamasını bekleyen izleyiciler büyük bir hayal kırıklığına uğradı. EDHO’nun başlamasını bekleyen izleyiciler kanalda Baba Parası adından yerli bir sinema filmi yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BUGÜN VAR MI?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon finalinin uzun sürmesi üzerine dizinin hayranları büyük bir tepki göstermişti. Ancak yapılan açıklamada kanal ile anlaşmazlıklar yaşandığı belirtilmiş ve bunların düzeltildiği bildirilmişti. Dizinin yapılan fragman paylaşımları ve reklamlar da da görüldüğü üzere 26 ekim salı günü yayınlanması bekleniyordu. Bugün ise dizinin olması gereken saatlerde Baba Parası adında yerli sinema filmi yayınlandı. İzleyiciler kanaldan ve dizi yönetiminden bir açıklama beklemekte.

EDHO 6. SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa’yı Savaş’ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş’a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli’nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır.

Kimsesiz Doğan’ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar.

Hızır Çakırbeyli’nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş’ın mekanına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli amcası Hızır Çakırbeyli’nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan’ı ortada bırakarak Savaş’ın yanına geçen Volkan ve Koray’ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir