1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvurusu

Yurtiçi Kargo Bayilik Başvurusu

Yurtiçi Kargo Bayilik Başvurusu
yurtiçi-kargo-bayilik-başvurusu

Türkiye’nin en eski ve büyük kargo şirketlerinden biri olan yurt içi kargo Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Yeni bir girişimde bulunmak isteyenler için Yurtiçi kargo bayilik başvuru yapmak oldukça mantılıdır. Bizde bu yazımızda yurtiçi kargo bayilik başvurusu nasıl yapılır, Yurtiçi kargo bayilik kazancı ne kadar, yurt içi kargo bayilik şartları nelerdir gibi bir çok sorunuza yanıt vereceğiz.

Yurtiçi Kargo

Yurtiçi kargo ülkemizin en büyük kargo şirketlerinden biridir. Şirket bünyesinde toplamda 4.500’ün üzerinde çalışan vardır ve toplamda 900’ün üzerinde bayilik ile müşterilere en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren yurtiçi kargo kargolarınızı adresinizden alıp adresinize teslim etmektedir. Şirketin yurt dışına açılmasıyla birlikte yurtdışı kargo işlemleri de başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Yurtiçi Kargo Bayilik Başvurusu

Yurtiçi kargo özellikle şubesinin olmadığı bölgelere bayilik vermektedir. Sizde kendi işinizin patronu olmak ve yeni bir girişimde bulunmak mı istiyorsunuz yurtiçi kargo bayiliği almak oldukça mantıklıdır. Kar marjı yüksek olan bu sektörde sizde kazanabilirsiniz.

Yurt içi kargo bayiliklerine 7/24 destek sağlamaktadır. Yurtiçi kargo bayilik başvurusu yaptığınızda öncelikle size bayilik eğitimi verilmektedir. Bu eğitimin sonunda staj yaparsınız ve daha sonra kendi bayiliğinizi açmaya hak kazanırsınız.

Marka kalitesi ve marka bilinirliği dolayısıyla bayiliğinizi açar açmaz yüksek bir iş potansiyeline sahip olursunuz. Ortalama bir yurtiçi kargo şubesinin geliri aylık 35 bin lira civarındadır. Bu rakamları arttırmak sizin elinizdedir. Şirketlerle anlaşma sağlayarak devamlı taşımacılıklarını yapabilirsiniz. Yurtiçi kargo bayiliği almadan önce bir kaç şirket ile taşımacılık için anlaşma sağlarsanız kar marjınız oldukça yüksek olacaktır.

Yurtiçi Kargo Bayilik Başvuru Formu

Yurtiçi kargo belli dönemlerde bayilik vermektedir. Ancak resmi internet sitelerinde bayilik başvuru formu bulunmamaktadır. Yurtiçi kargo bayilik başvurusu yapabilmek için iletişim merkezi ile irtibat kurarak detaylı bilgi aldıktan sonra görüşme için randevu alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İletişim Bilgileri

Adres: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa yolu Kargo Plaza No.17-19

Maslak Sarıyer / İSTANBUL

Telefon: 0212 365 23 65             

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir