1. Anasayfa
 2. Yarışma Başvurusu

Yeni Bir Ev Başvuru Formu Star TV

Yeni Bir Ev Başvuru Formu Star TV
yeni-bir-ev-başvuru-formu

Star tv izleyicilerini muhteşem bir program bekliyor. Evrim Akın’ın sunuculuğunu yapacağı yeni bir ev programı dekorasyon programı olmakla beraber aynı zamanda bir yarışma programı olarak izleyici ile buluşacak. Bizde bu yazımızda yeni bir ev başvurusu nasıl yapılır, yeni bir ev başvuru formu doldurma işlemi nasıl yapılır sorularına cevap bulacağız.

Star tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni bir ev programı aynı zamanda çiftçilerinde yarışacağı bir yarışma programıdır. Dekorasyona meraklı olan ve dekorasyondan anlayan çiftlerin yarışacağı programa sizler eşiniz ile birlikte başvuruda bulunabilirsiniz.

Yeni Bir Ev Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Ev dekorasyonu programları bir çok bayanın ilgisini çekmektedir. Kendinizin ve eşinizin dekorasyon zevkine becerisine ve deneyimlerine güveniyorsanız bu program tamda size hitap ediyor. Yeni bir ev yarışmasına katılabilmek için öncelikle kendi adınıza ve eşinizin adına yeni bir ev başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Yeni bir ev programı diğer gündüz kuşağı dekorasyon programlarından farklı olarak aynı zamanda bir yarışma programı olarak izleyicilerle buluşacak. Bu keyifli ve yarışma olmasından dolayı heyecanlı program izleyicilerle star tv ekranlarında buluşuyor.

Ünlü sunucu ve oyuncu Evrim Akın’ın sunuculuğunu üstlendiği yarışma programına katılmak için yeni bir ev başvuru şartları yerine getiren çiftler başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Yeni bir ev başvuru formunu doldurduktan sonra yapmanız gereken tek şey yetkililerden haber beklemek olacaktır. Başvurunuzun onaydan geçmesi durumunda program yetkilileri sizinle kısa sürede iletişime geçeceklerdir.

Yeni bir ev yarışma başvurusu yapabilmek için ilk ve en önemli şart evli olmaktır. Yalnızca evli olan kişilerin başvurabildiği yarışmada başarılı olabilmek için çiftlerin dekorasyona ilgili merak ve yaratıcılığı yüksek olmalıdır.

Yeni Bir Ev Yarışma Ödülleri Nelerdir ?

Yeni bir ev programı hafta içi her gün izleyiciyle bulacak. Yarışmaya katılmaya hak kazanan çiftler bir hafta boyunca diğer 4 çift ile bir hafta boyunca bir yarış içerisinde olacak. Her hafta cuma günü haftanın finali yapılacak ve haftanın galibi 10 bin tl ödülün sahibi olacaktır. Ay sonunda 4 hafta içinde en çok haftanın galibi olan çiftler tekrar yarışacak ve bir çift birinci olacak birinci olan çift ise sıfır bir dairenin sahibi olacaktır.

Yeni Bir Ev Büyük Ödülü Nedir ?

Ekranların ilk ve tek yarışma konseptli dekorasyon programının büyük ödülü sıfır bir dairedir.

Yeni Bir Ev Başvuru Formu

Yeni bir ev yarışmasına başvuru yapmak isteyen çiftlerin hazırlanan başvuru formunu birlikte doldurmaları gerekmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yarışmaya katılabilmenin en önemli şartı evli olmaktır. Başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız başvurunuzun onaylanması için önemli bir durumdur.

Yeni Bir ev başvuru formunu doldurduğunuzda sizden eşiniz ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafınız istenmektedir. Yüzünüzün net görüneceği ve çözünürlük sorunu olmayan bir fotoğraf göndermelisiniz.

Yeni bir ev başvuru formunu doldurmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca whatsapp iletişim hattında da aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Yeni Bir Ev Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir