1. Ana Sayfa
  2. İş Başvurusu

Yemeksepeti Kurye Başvurusu ve Maaş

Yemeksepeti Kurye Başvurusu ve Maaş
yemek-sepeti-kurye-başvurusu

Yemeksepeti kurye başvurusu, Yemeksepeti kurye başvurusu nasıl yapılır, Yemeksepeti kurye maaşları gibi aklınıza takılan sorulara yazımızda cevap bulabilirsiniz. Yemeksepeti Nevzat Aydın tarafından 2000 yılında kurulmuş ve çevrimiçi yemek siparişi sitesidir. Yemeksepeti gün geçtikçe büyümekte ve yeni kuryelere ihtiyaç duymaktadır. Biz de bu yazımızda Yemeksepeti iş başvurusu ve kuryeleri hakkında bilgiler paylaşacağız.

Yemek Sepeti İş Başvurusu

Yemeksepeti Türkiye genelinde hizmet veren online yemek siparişi verilebilen bir şirkettir. Firma hizmete 2000 yılında başlamıştır, günümüzde ise 35 binin üzerinde restoran ile anlaşmalı ve toplamda 18 milyon kullanıcıya sahiptir. Yemeksepeti kuryeleri ile stediğiniz zaman istediğiniz yere sipariş getirmektedir.

Yemeksepeti 2015 yılında Delivery hero şirketi bünyesine katılmıştır. Firma yan hizmetler olarak Yemeksepeti bana bir ve Yemeksepeti vale uygulaması ile yemek siparişinin haricinde de hizmet vermektedir. Yemeksepeti banabi uygulaması ile gün içerisinde marketten veya bakkallardan almak istediklerinizi sipariş verebilirsiniz. Yemeksepeti vale uygulaması ise paket servis hizmeti vermeyen işletmeler için kurulmuştur bu uygulama ile Yemeksepeti kuryelerini çağırarak siparişinizi gönderebilirsiniz.

kurye başvurusu

Yemeksepeti Uygulaması

Yemeksepeti uygulaması internet üzerinden yemek siparişi vermenizi sağlayan bir uygulamadır. Uygulamanın haricinde yemeksepeti.com sitesinden de yine siparişlerinizi verebilirsiniz. Sipariş vermek için isterseniz restoran adını girebilir veya direkt olarak yemeğin adını yazarak size yakın olan restoranlarda sipariş verebilirsiniz. Yemeksepeti kuryeleri kısa süre içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. uygulamayı kullanmak oldukça kolaydır kayıt olduktan sonra adres bilgilerinizi giriyorsunuz size yakın olan restoranlar hemen listeleniyor.

Yemeksepeti Kurye Başvurusu

Yemeksepeti kurye başvurusu, yemeksepeti kurye başvurusu nasıl yapılır Yemeksepeti kurye başvuru formu doldurma hakkında bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yemek Sepeti kurye maaşları ve diğer detaylar yine yazımızın devamında yer almaktadır

Kurye Başvurusu İçin Tıklayın

Yemeksepeti Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Koronavirüs nedeniyle evde olduğumuz bu dönemlerde özellikle Yemeksepeti uygulaması oldukça sık kullanılmaktadır bunun sebebi restoranların yalnızca paket servis için açık olması ve sokağa çıkma yasaklarıdır. Yemeksepeti siparişlerin artmasıyla yeni kurye başvurularını kabul etmektedir. Sizde Yemeksepeti kurye başvurusu yapmak yemeksepeti’nde çalışmak istiyorsanız aşağıdaki linkten iletişime geçebilirsiniz.

Yemeksepeti Kurye Çalışma Şartları

Yemeksepeti kurye müracaatı yapmak isteyenler çalışma şartları hakkında bilgi almak istemektedir. Yemeksepeti’nde kurye olmak için aranan özellikler sen aşağıda yer almaktadır. İşte çalışma şartları ve nitelikler…

  • Kurye veya lojistik sektöründe deneyiminizin olması,
  • A2 ehliyetinizin olması ve en az 1 yıldır motor kullanıyor olmanız,
  • Trafik kurallarına dikkat eden
  • Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu,
  • Zamanlı veya vardiyalı olarak çalışabilecek,
  • Lise ve üzeri okullardan mezun kişiler kurye başvurusunda bulunabilirler.

Yemeksepeti Kurye Maaşları

Yemeksepeti kurye maaşları başvuru yapmak isteyenlerin en çok merak ettikleri sorulardan biridir. Yemeksepeti kurye maaşları ne kadardır sorusunun cevabı net olarak verilemez ancak ortalama olarak asgari ücret ile 4000 TL arasında değişmektedir. Bu çalıştığınız bölgelere ve mesai saatleriniz e göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap