1. Anasayfa
 2. Bilgi

Vodafone, Türk Telekom Ve Turkcell’den Ücretsiz İnternet

Vodafone, Türk Telekom Ve Turkcell’den Ücretsiz İnternet
turktelekom-vodafone-turkcell-ucretsiz-internet-paketi

Operatör firmaları bedava internet paketleri ile bugüne dek müşteri potansiyelini güçlendirmeyi başardılar. Türkiye’de hizmet sunan Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone gibi kuvvetli operatör firmalarının beraberinde bir çok firma daha bu alanda faaliyetlerini devam ettiriyor. 3 GB ile 15 GB’a kadar internet kullandırabilecekleri yurttaşlar için müracaat işlemleri ve konuyla alakalı son dakika haberleri…

Turkcell’den Turkcell Müşterilerine Özel 30 GB İnternet Paketi

Türkiye’de en eski operatör şirketlerinden bir tanesi olan Turkcell kapsama alanını gün geçtikçe genişletiyor ve yurttaşların  kuvvetli bir işletme olarak hala hizmet sunmaya devam ediyor. Turkcell hem faturalı hem de faturasız olan müşterileri için 30 GB kadar internet paketi oluşturuyor. Turkcell müşterileri 0532 532 00 000 numarasını arayarak müracaat oluşturmuş olduğu takdirde ya da FIRSAT yazıp 22 00 SMS gönderdiğinde 30 GB internet paketinden yararlanabilecekler.

Türk Telekom’dan 50 GB Ücretsiz İnternet Müjdesi

Türk Telekom Türkiye’de giderek yaygınlaşan ve eski adı ile Avea olarak bilinen bir firmadır. Hem evde internet hem de mobil ihtiyaçlarını karşılayan Türk Telekom yurttaşlara 50 GB internet dağıtımına başladı. Türkiye’nin en büyük bedava internet kampanyasına yapan firma Sil Süpür uygulamasına girdiğiniz takdirde sizlere 50 GB’a kadar bedava internet sağlayacak.

ücretsiz internet paketi

Vodafone’dan Müşterilerine  3 GB’a Kadar Bedava İnternet!

Vodafone’un müşteri sayısı giderek artıyor. Vodafone’da uygun tarifeler avantajlı fiyatlara vatandaşa temin edilmektedir. Müşterilerine sunmuş olduğu seviyorum interneti adı altında kampanyayla 3 GB’a kadar bedava internet olanağı sağlıyor. Gerekli testleri aksatmayanları ve doğru biçimde yapan müşterilerine 5 sene boyunca geçerli bedava internet fırsatı sağlıyor. Vodafone bedava internetten yararlanabilmek için 4.5 kullanımı mecburi tutulmuştur. Ayrıca yine kampanyalardan faydalanmak isteyenler Vodafone seviyorum internet kampanyasına katılması gerekiyor. Ayrıca Vodafone’dan depremde kayıp yaşamakta olan yurttaşlar için de yeni bir kampanya oluşturuldu.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir