Variloto Başvuru Formu Doldur

Variloto yarışması her pazar TRT çocuk ekranlarında yayınlanan çocuklar tarafından çok sevilen bir araba yarışı programıdır. Yarışma programı çocukların oldukça ilgisini çekmiş ve herkes başvuru da bulunmak için arayışa girmiştir. Bizde bu yazımızda variloto başvuru formu, variloto başvuru şartları, variloto nerede, hangi şehirde gibi sorularınıza yanıt vereceğiz.

Variloto Başvuru Hakkında Bilgi

Variloto TRT Çocuk ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Funda Güray’ın yaptığı bir çocuk eğlence programıdır. Yarışmada 2 farklı ekip sorular soruları cevaplıyor ve birbirinden eğlenceli yapbozları yaptıktan sonra geri dönüşüm ve temiz enerji teması göz önüne alınarak tasarlanan araçlar ile pistlerde yerlerini alıyorlar.

Başvuru formu

TRT Çocuk Variloto Başvurusu ve Şartları

Peki Variloto yarışma başvurusu nasıl yapılır ? Yarışmaya başvuruda bulunmak için aşağıda bulunan linke tıklayarak karşınıza gelen başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunu doldururken girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan ve formu eksiksiz doldurduğunuzdan emin olun.

Variloto yarışmasına katılmak isteyen gençler ve çocukların başvuru yapabilmek için aşağıdaki şartları karşılamaları gerekmektedir. Bu iki şart aslında oldukça basit işte variloto yarışma başvuru şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 2000-2014 yılları arasında doğmuş olmak
  • Başvuru adresi : https://variloto.com/
Rate this post
İlginizi Çekebilir :  Kim Milyoner Olmak İster Başvuru ve Mülakat 2022

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz