1. Anasayfa
 2. Bilgi

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor (Çözüm)

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor (Çözüm)
türk-telekom-sil-süpür-çıkmıyor

Türk Telekom Sil Süpür

Türk Telekom sil süpür kampanyası ile her hafta kullanıcılarına SMS, dakika ve internet paketi hediye etmektedir. Tüm Türk Telekom müşterilerine sağlanan bu hizmeti bazı kullanıcılar alamamaktan şikayetçidir. Bizde bu yazımızda Türk Telekom sil süpür kampanyası çıkmıyor, Türk Telekom sil süpür nasıl yapılır, Türk Telekom sil süpür yok sorununa çözüm bulacağız.

Türkiye’nin en büyük ve en eski telekomünikasyon şirketlerinden olan Türk Telekom her hafta müşterilerine ücretsiz internet ücretsiz dakika ve ücretsiz internet paketi vermektedir. Sizde Türk Telekom müşterisi iseniz bu mükemmel hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom müşterilerinden bazıları sil süpür kampanyasından son zamanlarda faydalanamamak’tan şikayetçilerdir. Bizde sil süpür çıkmıyo,r sil süpür kampanyası neden çıkmıyor gibi sorularınıza yanıt bulabilmek için küçük bir araştırma içerisine girdik ve sil süpür çıkmıyor sorununun çözümüne ulaştık.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması Nedir ?

Geçtiğimiz yıllarda Avea ve Türk Telekom şirketlerinin birleşmesi ile yeni bir kampanya halkın hizmetine sunulmuştur. Türk Telekom müşterilerine sil süpür kampanyası ile bedava internet SMS ve bedava dakika vermektedir. Sil süpür kampanyasında büyük küçük bir çok hediye bulunmaktadır. Maksimum 30 GB kadar internet paketi kazanabilirsiniz ayrıca 1000 dakika ve 5000 SMS gibi çeşitli hediyelerden de faydalanabilirsiniz.

Türk telekom’un sunduğu sil süpür kampanyasından faydalanmak için Google play store’dan Türk Telekom mobil uygulamasını indirdikten sonra sil süpür bulutunu silip kazandığınız hediyeyi görebilirsiniz. Türk Telekom sil süpür her hafta pazartesi günü sıfırlanmaktadır.

Türk Telekom sil süpür kampanyası çıkmıyor sil süpür kampanyası neden çıkmıyor sil süpür çıkmıyor çözüm nedir gibi sorularınıza yazımızın devamında cevap bulabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Çıkmıyor Çözüm

Türk telekom’un sunduğu bu mükemmel kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılar sil süpür çıkmıyor diye şikayet etmektedir. Telefonunuzda sil süpür çıkmıyorsa yani sil süpür kampanyasından faydalanamıyorum sanız Türk telekom’a yeni geçmiş olabilirsiniz ya da yeni bir tarifeye geçmiş olabilirsiniz.

Ayrıca operatör değişikliği yapıldığında da sil süpür yaklaşık 30 gün sonra çıkmaktadır. Türk Telekom sil süpür çıkmıyor şikayetim de bulunan kullanıcılar genellikle hattını yeni değiştirdikleri için veya 4G hatta sahip olmadıkları için Türk Telekom sil süpür kampanyasından faydalanamamaktadır.

Türk Telekom sil süpür internet kazanmak

Türk Telekom sil süpür internet kazanmak için mükemmel bir kampanyadır her şeyin internet üzerinden olduğu günümüzde internet paketi herkesin ihtiyacıdır. Türk Telekom sil süpür internet kazanmak için uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar yükledikten sonra sil süpür kampanyasını yaparsanız internet verme olasılığı çok daha yüksektir.

Türk Telekom sil süpür kampanyasını çıkmamasının sebebi uygulamadan kaynaklı veya kullandığınız cep telefonundan kaynaklı olabilir. Sil süpür çıkmadığında öncelikle telefonunuzu açıp kapatıp tekrar deneyin eğer sorununuz çözülmezse uygulamayı cep telefonunuzdan silip tekrar yükleyin ve tekrar deneyin.

Yukarıda bahsettiğimiz sil süpür çıkmıyor çözüm yollarını denediniz ve hala çıkmıyorsa Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak yardım isteyebilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetlerine yaşadığınız sorunu izah ederek sil süpür çıkmama sebebini ve çözümünü öğrenebilirsiniz.

Sil Süpür Nedir ?

Sil süpür Türk telekom’un müşterilerine sağladığı ücretsiz internet ücretsiz konuşma ve ücretsiz internet gibi hediyeleri verdiği bir hizmettir.

Sil Süpür Nasıl İndirilir ?

Sil süpür kampanyasından faydalanabilmek için Türk Telekom mobil uygulamasını indirmelisiniz.

Sil Süpür Neden Çıkmıyor ?

Sil süpürün çıkmamasının birçok sebebi olabilir, bu sorun uygulamadan kaynaklanabileceği gibi kullandığınız cihazdan da kaynaklara bilmektedir. Eğer bunlarda bir sorun yoksa hattınızın 4G uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 3 sene önce

  Ben sil süpürü düzenli olarak kullanıyordum sonra bir gün çıkmamaya başladı, hattımı değiştirmem gerekiyormuş değiştirdikten sonra kullanabildim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir