Türk Telekom İnternet Başvurusu

0
313

Türk Telekom evde internet başvuru formu aracılığıyla Türk Telekom internet başvurunuzu online olarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet hizmeti alacaksanız bu hizmeti Türkiye’nin 1 numaralı internet servis sağlayıcısı (ISS) olan Türk Telekom’dan almanız sizin için en doğru tercih olacaktır. Türk Telekom yeni ve mevcut müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmakta ve sürekli alt yapısını geliştirmektedir.

Türk Telekom telefonsuz internet başvurusu, Türk Telekom VDSL başvurusu, Türk Telekom Adsl başvurusu ,Türk Telekom Fibernet başvurusu işlemlerinin tamamını yapabilmeniz için online başvuru platformunu yayına almıştır. Türk Telekom bayi,ofis ya da Türk Telekom satış noktalarına gitmeden Türk Telekom başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Online Türk Telekom İnternet Başvurusunun Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom eve internet bağlatmak için Türk Telekom bayisine gitmek ve gittikten sonra tekrar modeminizi almak için gitmek büyük bir zaman kaybı. İnternetin ve hizmetin bu kadar geliştiği bir ülkede bırakın hizmet ayağınıza kadar gelsin.

Türk Telekom Evde İnternet Başvuru Sorgulama

Türk Telekom başvuru işlemini online olarak yaptıktan sonra doğal olarak başvuru işleminizin ne aşamada olduğunu öğrenmek isteyeceksiniz. Türk Telekom başvuru sorgulama yapmak için 3 farklı yol vardır.

1- Bizi telefonla arayarak TC kimlik numaranızı vermeniz şartıyla başvurunuzun ne aşamada olduğunu kısa bir sürede öğrenebilirsiniz.

2- Türk Telekom Çağrı Merkezini arayarak başvurunuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

3- Bağlı bulunduğunuz Türk Telekom santral numarasını arayarak başvuru sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tavsiyemiz başvurunuzu online olarak sitemizden yaptığınız için direkt olarak bizi aramanız ve bizden en doğru bilgiyi almanız yönündedir. Çarğı merkezi ya da santral binalarını aradığınızda belirli bir süre telefonda beklemek zorunda kalacağınızı , yoğunluktan size sıra gelmesinin zaman zaman uzayacağını da hatırlatalım.

Türk Telekom Evde İnternet Başvurusu İçin Hangi Evraklar/Belgeler Gerekli?

Türk Telekom internet hizmetini bireysel ve tüzel kişilere farklı evrak türleriyle sunmaktadır. Türk Telekom evde internet başvurusu için aşağıdaki belgeleri hazırlamanız yeterlidir. Bireysel aboneler için tek bir belge yeterli olacaktır. Bu belgelere ek olarak Türk Telekom tarafından adresinize gönderilen abonelik sözleşmesini imzaladıktan sonra işlemleriniz başlamaktadır.

Şahıs firmaları için gerekli belgeler

  • Vergi levhası
  • Faaliyet belgesi
  • Ticaret sicil belgesi
  • İmza sirküleri
  • Şirket kaşesi
  • Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi

Bireysel aboneler için gerekli belgeler

  • Nufus Cüzdanı
  • Nüfus cüzdan fotokopisi (TC kimlik yazılı)

İnternetten Türk Telekom Evde internet başvurusu yapmanın avantajları nelerdir?

İnternet üzerinden online Türk Telekom evde internet başvurusu yaptığınızda ilk avantajınız işlemlerle siz uğraşmıyorsunuz ve başvurmak için bayilere gitmek zorunda kalmıyorsunuz.

İnternetten yaptığınız başvuruların takibini de her gün Türk Telekom personelimiz yapmakta ve bir aksaklık durumunda santral birimi ile iletişime geçip problemi çözmeye yönelik çalışmaktadır. İnternet başvurusu yaparken online olarak yapmaya özen gösterin işlemleriniz yazılı olarak merkezimize iletildiği için herhangi bir hata durumunda başvurunuzda yazdıklarınızı belge olarak gösterebilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Kurulum Avantajı

Türk Telekom evde internet başvurularında modem kurulumu ücretsiz. Türk telekom’da internet kurulum hizmeti aldığınızda müşteri hizmetleri ile birlikte belirleyeceğiniz randevu zamanında modem teslimi, modem kurulumu ve bunların yanında gerekli durumlarda ev içerisinde ki kablolama işlemi de yapılıyor.

Evinize gelen kurulum ekibi modeminizi kurduktan sonra internetin aktif olup olmadığını da kontrol ederek evinizden ayrılır. Ücretsiz modem kurulum hizmeti taahhütlü tarifelerde 24 ay taahhüt sağlanarak ücretsiz verilmektedir.

Türk Telekom evde internet başvurusu yapmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Tıkla Başvur

Türk Telekom Nakil Başvurusu

Türk Telekom ADSL veya VDSL hizmetini alıyorsanız ve bir yerden başka bir yere taşınıyorsanız internetinizi nakil yaptırabilirsiniz. Türk Telekom nakil başvurunuzu Türk Telekom bayi ve müdürlüklerinden yapabilirsiniz. Nakil işlemlerinizde internetinizi kapattırıp tekrar açtırma gibi bir işlem yapmak zorunda değilsiniz. Nakil başvurunuzu yapın ve en geç 5 iş günü içerisinde işleminizin tamamlanmasını bekleyin. Türk Telekom Çağrı Merkezini arayarak nakil işlemlerinizin ne aşamada olduğunu da öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz