1. Anasayfa
 2. Devlet Başvuruları

TOBB Tablet Başvurusu

TOBB Tablet Başvurusu
tobb-tablet-başvurusu-nasıl-yapılır

TOBB tablet başvurusu, TOBB tablet nasıl alınır, TOBB tablet başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınıza yanıt bulmak için yazımızı okuyabilirsiniz. TOBB online eğitim alan alan ihtiyaç sahibi öğrenciler için tablet dağıtacağını duyurdu. Bizde bu yazımızda TOBB tablet başvurusu ve TOBB tablet alma hakkında detayları sizlerle paylaşacağız.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu koronavirüs sürecinde evde eğitim alan öğrenciler için 30 bin adet klavyeli tablet verileceğini duyurdu. TOBB tablet dağıtımı ise milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacaktır. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) geçmişte başlattığı 81 de okul yapma projesinin başlatmış ve bu kapsamda 65 okulu tamamlamış ve diğer okullar için çalışmaları devam ediyor.

TOBB Tablet

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği geçmişte de eğitime verdiği destelerle de adından şıkça söz ettirmiştir. TOBB başkanı yaptığı açıklamada eğitime destekler vermek amacı ile 81 ilde oda ve borsaların illerin il ve ilçe milli eğitim bakanlıklarına 30 bin klavyeli tablet teslim edildiğini açıkladı.

tobb tablet başvurusu

TOBB Tablet Nasıl Alınır ?

TOBB tablet nasıl alınır, TOBB tablet başvurusu nasıl yapılır gibi sorularla sıkça karılaşmaktayız. TOBB’un dağıttığı 30 bin tablet milli eğitim bakanlığı tarafından verilecektir. MEB ise tablet dağıtımını her zaman ki gibi sistem üzerinden seçtiği öğrencilere göndermektedir. Bunun sebebi ise haksızlıkların önüne geçmek ve mümkün olduğunca her öğrenciye tablet ulaştırmaktır.

Milli eğitim bakanlığı tabletleri gerçekten ihtiyacı olan öğrencilere bizzat teslim etmektedir. Bu yüzden TOBB tablet başvurusu yapabileceğiniz veya TOBB tablet başvuru formu bulunmamaktadır. MEB tablet başvurusunu ailenin maddi durumuna göre belirleyerek göndermektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. 3 sene önce

  Çok ihtiyacım var derslere giremiyorum

 2. 3 çocuğum var okula gidiyor şuan gidemiyor canlı ders gormiyorlar lütfen tablet ihtiyacımız var lütfen önem rica ederim

 3. 3 sene önce

  Bir kızım var İnternet ve tablet ihtiyacımız var sizden rica ediyorum Allah rızası için bize yardım ederseniz kızımı çok sevindirisiniz Allah razı olsun sizden

 4. 3 sene önce

  Kusura bakmayın rahatsız ediyorum kızımın derslerinde çok çalışkan ve derslerinden geri kalmasını istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir