Tinder’da Beni Beğenenleri Nasıl Görürüm

tinder-beni-begenenleri-görme

Tinder’da beni beğenenleri nasıl görürüm sorusu bir çok tinder kullanıcısı tarafından sıkça sorulmaktadır. Bizde bu yazımızda sizi beğenenleri nasıl göreceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Tinder arkadaşlık uygulamasının kullanma prensibi beğendiğiniz kişileri sağa beğenmediklerinizi ise sola kaydırmadır. Peki Tinder’da sizi beğenenleri nasıl görürsünüz ?

Tinder dünyanın en ok kullanılan arkadaşlık uygulamalarının başında gelmektedir, diğer arkadaşlık uygulamalarından farklı olarak Tinder’da beğendiğiniz profilleri sağa kaydırıyorsunuz , beğenmediğiniz profilleri ise sola kaydırıyorsunuz. Ücretli üyelik olan gold paket veya Tinder plus paketine sahip değilseniz sağa kaydırma yani beğenme fonksiyonu için Tinder bir sınır koymaktadır.

Tinder’da Beni Beğenenleri Nasıl Görebilirim ?

Tinder beğenenleri görme özelliği uygulama üzerinden yalnızca gold satın alarak görünebilir. Ancak laptop veya masaüstü bilgisayarınızdan sizi sağa kaydıranları yani beğenenleri görebilirsiniz. Tinder’da beni beğenenleri nasıl görebilirim diyorsanız bu sorunun cevabı oldukça basit , hesabınızı gold hesaba yükselterek sizi kimlerin beğendiğini görebilirsiniz.

tinder gold

Tinder Gold Üyelik Nasıl Alınır ?Gold Özellikleri

Tinder’da sizi beğenenleri görebilmek için üyeliğinizi gold hesaba yükseltmelisiniz , bunu da hesap ayarlarınıza girdikten sonra gold sayın al seçeneğine tıkladıktan sonra banka hesap bilgilerinizi girerek satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Tinder gold üyelik ücretleri profilinizdeki yaşınıza göre değişiklik göstermektedir. Gold üyelik almanın tek avantajı sizi beğenenleri görmek değildir. İşte gold üyelik almanın diğer avantajları ;

  • Sizi beğenenleri görme,
  • Uygulama içi reklamlar kaldırma,
  • Sınırsız sağa kaydırma,
  • Günde 5 süper like hakkı,
  • Konum değiştirme,
  • Ayda 1 defa kullanılabilen 1 Boost (yarım saatlik en popüler olma özelliği)
İlginizi Çekebilir :  Cool kullanıcı isimleri ingilizce 185 tane

Gold hesabınız aktif olduktan sonra ”yeni eşleşmeler” kısmında sayı yazan yere tıklayın, eğer kimseyle eşleşmemişseniz ve sizi beğenen birileri olduysa kalp simgesinde sayıların üzerine tıklayarak burada sizi beğenenleri görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra tek yapmanız gereken sizi beğenenleri kontrol edip beğenmediklerinizi sola beğendiklerinizi ise sağa kaydırarak eşleşmek olacaktır. Gold üyeliğinizle mutlu sohbetler dileriz.

Tinder Gold Üyelik Almadan Beğenenleri Görme

Tinder gold üyelik almadan sizi beğenenleri görmek için laptop veya masaüstü bilgisayar kullanmanız gerekmektedir. Eğer bilgisayardaysanız hemen başlayabiliriz. Öncelikle herhangi bir tarayıcıdan Tinder hesabınıza giriş yapın, sol kısımda bulunan menüde sizi beğenenlerin listesi bulanık bir şekilde görünecektir. İlk resmin üzerine gelip mouse ile sağ tıklayın ve gelen mini listede incele seçeneğini seçin, bu kısım tarayıcı geliştirme bölümüdür. Karşınıza gelen kodlara kısmında  “filter:blur (12px);” yazısını arayın bulduğunuzda 12 olan değeri 1px yaparak artık sizi beğenen kişiyi görebilirsiniz.

Son Güncelleme Tarihi: 9 Nisan 2022

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz