1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Tetley İş Başvurusu-Çay İçerek Para Kazan

Tetley İş Başvurusu-Çay İçerek Para Kazan
tetley-iş-başvurusu

Tetley iş başvurusu ve Tetley çay içerek para kazanma hakkında detaylı bildiri yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız. İngiliz merkezli Tetley firması internet üzerinden yayınladığı iş ilanı ile bütün gözleri üzeirne çekmeyi başardı. Bizde bu yazımızda Tetley iş başvurusu nasıl yapılır ve Tetley çay içerek para kazanma hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Tetley İş Başvurusu

Tetley markası İngiltere mezkezli bir çay firmasıdır. Tetley iş ilanları ile çayların tadına bakacak işçi alımı yapılacağını açıklamıştır. Firmanın herkesiz başvuru yapabileceğini belirttiği iş ilanının tek şartı çayı seviyor olmanızdır. Tetley işe alınacak kişilerin günde ortalama 300 farklı çayın tadımını yapacağını belirtti.

Tetley çay firması tarafından yayınlanan ilanda farklı çay tatlarını denemek için işe alımı yapılacak plan personellerin dünyanın çeşitli ülkelerini gezerek yeni çay tatları keşfedeceğini bildirdi. İşe alımı yapılan kişilerin çay ustası olabilmeleri için bir süre eğitim alacağı da yapılan açıklamada yer aldı.

tetley çay

Konu ile ilgili olarak eğitimi tamamlayan kişilere dünya çapındaki tedarikçiler ve yetiştiricilerle sağlam ilişkiler kurma ve çay dünyasındaki trendleri izleme fırsatı verilecektir. Yayınlanan iş ilanı hakkında Tetley tarafından yapılan açıklamada başvurmayı düşünen kişilerin güçlü planlama, zaman yönetimi ve organizasyon becerilerine sahip olması gerektiği vurgulandı. Firma sözcüsü yaptığı açıklamada başvuruların 5 Kasımda sona ereceğini belirtti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir