Temizlik Benim İşim Başvuru 2020

0
179

Fox tv birbirinden güzel yarışma programları ile izleyicileri ekranları başına kitlemeye devam ediyor. Bu kez alışılmışın dışında bir format ile reytingleri alt üst etmeye hazırlanıyor. Temizlik benim işim yarışması isminden de anlaşılacağı gibi temizlik konusunda en iyi olanların yarıştığı bir formata sahip. Yarışmanın sunuculuğunu tecrübeli sunucu kadir ezildi yapmaktadır. Bizde bu yazımızda temizlik benim işim başvurusu nasıl yapılır, temizlik benim işim kadir kimdir ve temizlik benim işim formatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Temizlik Benim İşim Yarışması

Fox tv temizlik benim işim yarışması ile özellikle bayanların büyük ilgisini topladı. Temizlik ve titizliği ile tanınan tecrübeli sunucu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu yaptığı temizlik benim işim programı hafta içi her gün fox tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Yarışmacılar temizlikteki maharetlerini göstererek birinci olarak büyük ödülü kazanmak için yarışıyor.Kadir Ezildi yarışmanın sunuculuğu ile birlikte izleyenlere temizlik hakkında bilgi ve püf noktaları anlatıyor.

Temizlik Benim İşim Kadir Kimdir ?

Kadir Ezildi adını ilk olarak temizlik avcıları programı ile duyurmuş bu programdan sonra yıldızı parlamıştır. Bu yarışmada adını duyuran titizliği ile göz dolduran sunucu kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.Kadir Ezildi 1995 doğumlu ve 25 yaşındadır. Aslen Konyalı olan sunucu İstanbul’da ikamet etmektedir.

temizlik benim işim kadir kimdir

Sunuculuk yapmadan önce özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışan sunucu haftada 3 gün işten geldikten sonra detaylı temizlik yaptığını söylüyor. Titizlik hastalığı yüzünden annesi ile tartıştığını söyleyen Kadir Ezildi ‘eğer bu bir hastalıksa iyi ki böyle bir hastalığım var’ diyerek temizlikten memnuniyeti dile getirmiştir.

Kadir Ezildi’nin evine habersiz kimse misafirliğe gelemiyor ve eve gelen misafirler ellerini ve ayaklarını yıkadıktan sonra oturabiliyorlar. Sunucu kazandığı paranın büyük bir kısmını temizliğe ve evin dekorasyonuna harcadığını söylüyor. Sempatik hareketleri, kendine has konuşma tarzı ve en önemlisi titizliği ile izleyicilerin büyük ilgisini çeken sunucu şimdiden büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

Temizlik Benim İşim Yarışma Formatı ve Ödülü

Yarışmanın ismini ilk duyduğunuzda formatı hakkında bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Yarışmacılar bu programda 5 kirli ve dağınık evi ev sahibinin de istekleri doğrulutu da temizliyorlar,5 kişinin yarıştığı programda en yüksek puanı kazanan yarışmayı kazanıyor. Kadir Ezildi, tüm yarışmacılara tek tek eşlik ve yardım ediyor. Bu sırada ekranları başında ki izleyiciler içinde kısa püf noktalar ve bilgiler veriyor.

Hafta içi kıyasıya yarışan yarışmacılar cuma günü yapılan büyük finalde topladıkları puanlar ile izleyici karşısına çıkıyor ve bu puanlar sonucunda 1 kişi kazanıyor Kazananın büyük ödülü tam 10.000 tldir.

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu

Eşsiz formata sahip yarışmaya başvuruda bulunmak için iki farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Yarışmaya temizlik yapan yarışmacı olarak başvuruda bulunabildiğiniz gibi, evi temizlenen kişi olarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için yarışmanın 2 farklı başvuru formu bulunmaktadır.

Yarışmacı olmak için dolduracağınız başvuru formunda kişisel bilgileriniz ile birlikte temizlikteki iddianız hakkında da bilgi ve detay vermelisiniz. Başvuru formundaki bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız çok önemlidir.

Başvuru formunun devamında fotoğraf ekleyebileceğiniz alana dilerseniz 1 veya birden fazla fotoğraf ekleyebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğrafın kalitesinin yüksek olması oldukça önemlidir.

Temizlik benim işim kirli ev başvurusu için hazırlanan formda kişisel bilgilerinizn haricinde evinizin ne kadar kirli olduğunu detaylı bir şekilde anlatmanız isteniyor. Burada vereceğiniz detaylar seçilmeniz için önemlidir. Doğru ve detaylı bilgi vermeye özen göstermelisiniz. Başvuru formlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Temizlik Benim için Başvuru Formu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz