Superonline İnternet Başvurusu 2020

0
188

Superonline yeni abonelere ve mevcut abonelerine kaliteli ve kesintisiz bir internet sunuyor. Superonline internet hizmetinde ADSL, VDSL ve fiber olarak 3 farklı tür bulunmaktadır. İsteyen aboneler Superonline Adsl veya Vdsl hizmetini alabilir isteyen abonelerde ışık hızında Superonline Fiber hizmetini alabilir. İnternet kullanım alışkanlıklarınız ve sürenize göre size en uygun paketleri seçtikten sonra Superonline başvurunuzu yapabilirsiniz.

Superonline’nın kullanıcılarına sağladığı bir diğer avantaj ise telefon hizmetidir. Telefon hizmetini başka bir firmadan alıyor ve Superonline’ a taşımak istiyorsanız Superonline avantajlarından yararlanacaksınız demektir. Numarasını taşıyan ve internet bağlatmak isteyen abonelerimize seçtikleri tarifeye göre ekstra indirim yapılmaktadır.

Superonline başvuru şartları

ADSL,VDSL ya da fiber internet için Superonline tarafından hazırlanan aşağıdaki başvuru şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir.

Superonline Fiber,VDSL ve ADSL hizmeti bireysel kullanım için verilmektedir. Ticari amaçlı kullanımı yasaktır.

Superonline ticari amaçlı kullanımdan şüphe ettiği takdirde abonelik sözleşmesinde belirtilen madde gereği öncelikle aboneyi uyarır. Ticari olarak kullanıldığını tespit edilirse abonenin sözleşmesi tek taraflı fesh edilir. Abone tekrar Superonline A.Ş. ‘den internet hizmeti alamaz.

Turkcell Superonline telefon, internet, görüntü, tarife ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Superonline ADSL abonesi olabilmek için gerekli belgeler

 • Turkcell Superonline Abonelik Sözleşmesi
 • ADSL Abone Başvuru Form
 • Başvuru sahibinin nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi
 • Başvuru sahibinin telefon hattına ait ve ödenmiş son fatura

Superonline kurumsal abonelik başvurusu için gerkeli belgeler

 • Turkcell Superonline Abonelik Sözleşmesi ,
 • ADSL Abone Başvuru Formu
 • Şirket faaliyet belgesi
 • KDV tahakkuk fişi
 • Şirket imza sirküleri
 • Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi
 • Şirket telefon hattına ait ödenmiş son fatura

Superonline başvurusu naısl yapılır?

Superonline Adsl/Fiber başvurusu yapmak için öncelikle başvuran kişi bireysel ya da kurumsal abone ise gerekli evrakları yukarıda yazıldığı şekilde ayarlamanız gerekmektedir.

Superonline çağrı merkezinden arandıktan sonra başvurunuz sizin teyidinizden sonra işlem sırasına alınacaktır. İlk olarak özel kurye  tarafından abonelik formları adresinize gönderilecek ve sizin vereceğiniz belgelerle beraber teslim alınacaktır. Bu aşamadan sonra başvuru giriş işlemleriniz yapılacak ve Superonline bağlantı personeline gerekli bilgiler aktarılacaktır. Size verilen randevu saatinde gelip bağlantı işlemleriniz yapılacaktır.

Superonline ADSL başvurusu ne kadar sürmektedir?

Superonline Adsl başvurunuzu online olarak yaptıktan sonra başvuru işleminiz telefon hattınız için hizmet aldığınız kuruma bağlı olarak (Türk Telekom) 3 iş günü kadar sürebilmektedir. Eğer telefon hizmetini de Superonline’dan alıyorsanız 1 gün içerisinde internet hattınız aktif olacaktır.

Superonline Fiber İnternet Başvurusu

ADSL ve VDSL hızı en fazla 100 Mbps. 100 Mbps hızından çok daha yüksek hızlarla internete bağlanmak istediğiniz dosyaları düşünmeden indirmek istiyorsanız Superonline Fiber başvurunuzu hemen online olarak yapın. Bağlı bulunduğunuz bölgede Turkcell Superonline fiber alt yapısı varsa sizinle irtibat kurulacak ve başvuru aşamasına geçilecektir.

Superonline sizi fiber hızında internet hizmetiyle tanıştırıyor. Fiber hızının farkını görmek için aşağıdaki videoyu dikkatle izleyiniz. Download süreleri eminiz sizi şaşırtacaktır. 20,50,100 Mbps hızında Superonline fiber internet. İhtiyacınıza uygun hız seçenekleri ile internete bağlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz