1. Anasayfa
 2. Devlet Başvuruları

Sultanbeyli Belediyesi Tablet Başvurusu

Sultanbeyli Belediyesi Tablet Başvurusu
SULTANBEYLİ-BELEDİYESİ-TABLET-BAŞVURUSU

Sultanbeyli belediyesi tablet başvurusu nasıl yapılır, Sultanbeyli belediyesi tablet veriyor mu, Sultanbeyli belediyesi ücretsiz tablet başvurusu hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. İstanbul’un en en gözde ilçelerinden Sultanbeyli de belediye eğitime destek vermektedir. Belediye 30 Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Destek Noktası ile imkanı olmayan öğrencilerin derslere erişimine olanak sağlamıştır.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süredir öğrenciler derslerine EBA TV üzerinden devam etmek durumunda kalmıştır. Sultanbeyli’de evinde internet ve bilgisayarı olmadığı için eğitimine devam etmekte güçlük çeken öğrenciler için Sultanbeyli Belediyesi harekete geçti. Öğrencilerin eğitimine destek vermek için belediye, Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı usullere uygun EBA Destek Noktaları oluşturdu.

Sultanbeyli Belediyesi Tablet Yardımı

Sultanbeyli belediyesi tablet içinde harekete geçti. Belediye oluşturduğu “Çocuklarımız İçin İyilik Seferberliği” kampanyası ile eğitime destek vermek isteyen iyilik severler öğrencilere tablet yardımında bulunabilmektedir. Öğrencilerin eğitiminden geri kalmamaları için başlatılan bu güzel kampanyaya sizde iyilikseferberligi.com adresinden başvuruda bulunarak katkıda bulunabilirsiniz.

tablet başvurusu

Özellikle koronavirüs sürecinden eğitime desteği ile adından sıkça söz ettiren Sultanbeyli Belediye Başkanı Çocuklarımızın sağlıklı şekilde eğitimlerini sürdürmesi bizim öncelikli meselemiz. İlçemizde hamdolsun eğitim anlamında bugüne kadar çok büyük çalışmalar yaptık. Dünya olarak zorlu bir süreçten geçsek de gençlerimizin eğitimi için belediye olarak canla başla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İlçemizdeki okullar ve gençlik merkezlerimizde tedbirlere uygun EBA Destek Noktaları oluşturduk. İlçemizde ikamet eden öğrencilerimiz bu destek noktalarıyla inşallah derslerinden geri kalmayacak. Diğer taraftan başlattığımız ‘Çocuklarımız İçin İyilik Seferberliği’ kampanyası ile ilçemizdeki gönüllülerle ihtiyaç sahibi öğrencilerimizi iyilik çatısı altında buluşturacağız. İyilik gönüllülerimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerimize tablet hediye ederek eğitimlerine katkıda bulunacak. Öğrencilerimize tablet hediye etmek isteyen iyilik gönüllüleri iyilikseferberligi.com adresi üzerinden başvuru yapabilir. açıklamasında bulundu.

Sultanbeyli Belediyesi Tablet Başvurusu

Sultanbeyli belediyesi tablet başvurusu yalnızca tablet bağışı yapmak isteyen kişiler için vardır. Tablet bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar yukarıda vermiş olduğumuz internet sitesi üzerinden tablet bağışında bulunabilirler. Ancak tablet almak için herhangi bir başvuru yapılmamaktadır. Belediye öğrenciler arasından durumu kötü olan öğrencileri seçerek tabletleri kendisi ulaştırmaktadır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. Biz 4 kardeşiz biz iki kişi okuyoruz hiçbir yerden tablet yardımı almak o yüzden zor durumdayız canlı derse birimiz girebiliyor biz de isteriz tabletimiz olsun kardeşimle daha rahat oluruz

 2. Biz evde 4 kardeşiz ve 4 umuz okuyor ama malesef 2 cihazımız var derslerimiz aynı anda oluyor ve birimi giremiyor buda karnemize işliyor…
  Biz de istiyoruz

 3. 3 sene önce

  Biz 3 kardeşiz ablam lisede biz ikiz iki erkek kardeş 6 ncı sınıftayiz evimiz kira malesef alicak dururumumuz yok ablamin telefonu var ama ikimizin yok lütfen bize de yardımcı olurmusunuz

 4. 3 sene önce

  Ben taplet için oğlum derse giremiyor tapletiyok eşim çalışmıyor destten geri kalmış Allah için yardım veriniz

 5. 3 sene önce

  4 kardeşiz abim liseye sınavına girecek hepimiz okuyoruz kiracıyız nolu bir yardım etin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir