1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Sanko (Sani Konukoğlu) Hastanesi İş Başvurusu

Sanko (Sani Konukoğlu) Hastanesi İş Başvurusu
sanko-hastanesi-iş-başvurusu

Sanko ( Özel Sani Konukoğlu Hastanesi ) hastanesi iş başvurusu ile personel alımı ve işçi alımı yapacaktır. Bizde bu yazımızda Sanko hastanesi olarak bilinen Özel Sani Konukoğlu Hastanesi için iş başvurusu formu, iş ilanları, açık iş pozisyonları ve iş başvurusu nasıl yapılır gibi sorularınıza yanıt vereceğiz. Sanko hastanesi Gaziantep ilimizin en çok tercih edilen ve hizmetleriyle adından söz ettiren özel bir hastanedir.

Özel Sani Konukoğlu Hastanesi 1996 yılında ismini aldığı Sani Konukoğlu tarafından Gaziantep ilimizde 60000 metrekare bir alan üzerine kurulmuştur ve hastane toplamda 611 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanenin bu kadar büyük olması dolayısıyla sürekli personel alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Sanko hastanesi tarafından belirli aralıklarla iş ilanları, iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi bilgiler Özel Sanko hastanesi resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır.

Özel Sani Konukoğlu (Sanko) Hastanesi İş İlanları

Özel Sani Konukoğlu hastanesi Gaziantep ilimizde uzun yıllardır hizmet veren şehrin en büyük hastanelerinden biridir. Sunduğu kaliteli hizmetlerden dolayı tercih sebebi olmaktadır. Böylesine büyük ve kaliteli bir hastanenin hizmet aksaması yaşamaması için sürekli olarak personel alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Hastanenin resmi internet sitesi üzerinden açık iş pozisyonlarını kontrol ederek sizlere uygun olan pozisyon için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sani Konukoğlu Hastanesi Personel Alımı

Özel Sani Konukoğlu hastanesi hemşire, temizlik işleri sorumlusu, güvenlik görevlisi, laboratuvar teknikeri, hasta bakıcı, ebe, elektrik teknisyeni gibi farklı pozisyonlarda personel alımı da yapmaktadır ancak şuanda mevcut açık iş pozisyonları aşağıda verilmiştir. İşte Sanko Hastanesi açık iş pozisyonları…

 • Radyoloji Teknikeri
 • Hemşire
 • Tercüman

Özel Sanko Hastanesi İş Başvurusu Formu

Özel Sani konukoğlu hastanesi personel alımlarında oldukça titiz davranmaktadır. Yılın belli dönemlerinde yayınlanan sanko hastanesi iş ilanları resmi web sitelerinde yer almaktadır. Açık iş pozisyonu haricinde çalışma şartları ve iş başvurusu yapacak olan kişide aranan özelliklerde yer almaktadır.

Sanko hastanesi iş başvuru formuna aşağıda bulunan linkten erişim sağlayabilirsiniz. Linke tıkladığınızda karşınıza gelen adandan açık iş pozisyonlarına tıkladığınızda mevcut işçi ve personel alımı hakkında detayları görürsünüz. İş başvuru formu kısmına tıkladığınızda ise sanki hastanesi iş başvurusu formuna erişim sağlamış olursunuz. Başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun aksi taktirde işe alımınız gerçekleşmeyecektir.

Sanko Hastanesi İş Başvurusu İçin TIKLAYIN.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir