1. Ana Sayfa
  2. Diğer Başvurular

Şahinbey Belediyesi Top Dağıtımı 2023

Şahinbey Belediyesi Top Dağıtımı 2023
şahinbey belediyesi top dağıtımı

Şahinbey belediyesi top dağıtımı özellikle çocukların özellikle ilgini çekmiştir. Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu resmi twitter hesabından yaptığı açıklamayla tüm çocukları heyecanlandırdı. Bizde bu yazımızda Şahinbey belediyesi top dağıtım tarihleri ve yeri , Şahinbey belediyesi top başvurusu nasıl yapılır, şartlar nelerdir, Şahinbey belediyesi top kimlere verilecek, kaç tane futbol, voleybol, basketbol topu dağıtılacak gibi sorularınıza yanıt vereceğiz.

Şahinbey Belediyesi Top Dağıtımı

Gaziantep’in en çalışkan belediye başkanlarından biri olan Mehmet Tahmazoğlu, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada yeni yılın ilk hediyesi olarak 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerine toplamda 63.000 adet futbol, basketbol ve voleybol toplu dağıtılacağını açıkladı. Başkanın bu açıklamasından sonra tüm öğrenciler heyecana katıldı ve diğer detayları merak ettiler işte top dağıtımı hakkında tüm detaylar…

şahinbey belediyesi top dağıtımı
şahinbey belediyesi top dağıtımı

Şahinbey Belediyesi Top Dağıtımı Başvuru Şartları

Şahinbey Belediyesi top dağıtım başvuru şartları ise oldukça basit, belediyenin dağıtacak olduğu toplara sahip olmak için 5, 6 veya 7. sınıf öğrencisi olanız yeterlidir. Bu öğrenciler aşağıda belirtiğimiz yerlere verilen tarihte gittiklerinde istedikleri topu alabilirler. Her çocuğa yalnızca 1 adet top verilmektedir.

Şahinbey Belediyesi Top Dağıtım Yer ve Tarihleri

5.Sınıflar – 2/6 Ocak 2023

6.Sınıflar – 9-14 Ocak 2023

7.Sınıflar – 16-20 Ocak 2023

Dağıtım Yerleri

-Şahinbey Kültür Merkezi (Belediye Hizmet Binası Yanı)

-Akkent Spor Köyü

-Hasan Celal Güzel Gençlik Merkezi

Şahinbey Belediyesi Top Dağıtımı 2023

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap