Ramo Dizisi Oyunculuk Başvurusu

0
159

Show tv ‘nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Ramo BKM film tarafından yapılmaktadır. Show tv içerde ve çukur dizisinden sonra heyecan aksiyon içeren bir diziye daha imza attı ve Ramo en çok izlenen diziler arasına girmeyi başardı.

Ramo Oyunculuk

Ramo dizisi kalabalık bir set ekibine ve figüranlar ile büyük bir kadroya sahiptir. Ramo dizisinde sürekli yeni oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yazımızda Ramo oyunculuk başvurusu nasıl yapılır, ramo oyuncu alımı yapılacak mı gibi sorulara cevap vereceğiz.

Oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, Cemre Baysel, İlhan Şen, İdil Fırat ve Sacide Taşaner gibi tecrübeli oyuncular yer almaktadır.

Ramo Dizi Konusu

Ramo Dizi Konusu

Ramo dizisinin konusu, yıllar önce babası, Cengiz ve Süleyman tarafından harman makinesine atılarak öldürülen Ramo intikam almak için yemin etmiştir. Ramo aynı zamanda Cengiz’in kızı Sibel’e aşıktır. Ramo aynı zamanda Adana’da pompacılar çetesinin lideridir. Pompacılar çetesi kaçak mazot işi yapmaktadır.

Ramo ilk zamanlarda Cengiz’e hizmet etmektedir, babasını öldürenlere en yakın olmuştur ve onların güvenini kazanmıştır. Ramo ilk fırsatta Cengiz’i öldürerek artık düşmanlığını ilan etmiştir ve Adana’nın liderliğini aline almak için çetesiyle birlikte savaş ilan etmiştir.

Ramo bu savaş ilanından sonra babasını fiilen öldüren Cengiz ve Süleyman olsa da bunun emrini İstanbul’un lideri olan Cihangir bey’in verdiğini öğrenir. Ramo Adana’daki tariflerini bertaraf edip adananın liderliğini elde ettikten sonra asıl hedefi olan Cihangir beye ulaşmak için elinden geleni yapacaktır.

Ramo’nun bu mücadelesinde çetesinin haricinde Yavuz karakterinin büyük desteğini görmüştür. Yavuz Cihangir beyin en yakın adamıdır ancak ilginç bir şekilde ramo’yu sürekli son anlarda kurtarmaktadır. Dizi bir çok sırlara sahiptir ilerleyen zamanlarda izleyiciyi daha heyecanlı bölümler beklemektedir. Dizimizin konusu kısaca bu şekildedir.

Ramo Oyunculuk Başvurusu

Ramo oyunculuk başvurusu hakkında bir çok soru sorulmaktadır. Ramo büyük oyuncu kadrosuna sahip bir dizidir. Dizide silahlı çatışmaların dolayısı ile ölümlerin çok olması sürekli yeni oyuncu ihtiyacı doğmasına sebep olmaktadır. Ramo oyunculuk başvurusu nasıl yapılır, Ramo oyunculuk başvuru formunu doldurarak Ramo dizisi için oyunculuk başvurusunda bulunabilirsiniz. Seçmelerde uygun görüldüğünüz taktirde başvuru formunda vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizinle iletişime geçeceklerdir.

Ramo Oyunculuk Başvurusu İçin TIKLA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz