PTT 750 TL Yardım Başvurusu Formu

PTT 750 TL yardım başvurusu, PTT 750 TL para yardımı başvurusu nasıl yapılır, PTT 750 TL yardım başvuru formu ve PTT 750 TL para yardımı nasıl alınır gibi soruların çoğalması üzerine bir yazı hazırlamaya karar verdik. PTT kargo ücretleri olsun, sağladığı kredi imkanları olsun bir çok konuda vatandaşlara avantajlı imkanlar sunmaktadır. Bu yazımızda bazı internet sitelerinde yer alan 750 TL para dağıtıldığı hakkında çıkan haberler üzerine sizleri bilgilendirmek istedik.

PTT 750 TL Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Ptt koronavirüs süreci boyunda gerek kendi ödemeleri olsun gerekse devlet tarafından yapılan ödemelerin vatandaşlara iletilmesi olsun bir çok konuda yardımlarda bulunmuştur. Dünya genelinde mevcut bulunan coronavirüs nedeniyle bir çok kişi maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Durum böyle olunca devletin yardım ve destek imkanlarından herkes eksiksiz bir şekilde faydalanmak istemektedir.

Bazı sosyal medya ve haber sitelerinde PTT tarafından son dakika açıklaması yapıldığı ve bu açıklamaya göre PTT’nin 750 tl yardım yaptığını yazmaktadır. Yine açıklamaya göre ay sonunda koşulsuz şartsız kimlik kartıyla PTT şubelerine giden herkese 750 TL para yatırıldığı iddia edilmektedir. Üzülerek söylüyoruz ki bu haber tamamen YALANDIR.

İlginizi Çekebilir :  İçişleri bakanlığı 1772 personel alımı

PTT 750 TL karşılıksız para veriyor diye haberler çıkması üzerine PTT bir açıklamada bulunmuş ve böyle bir durumun söz konusu olmadığını duyurmuştur. Bu şekilde haberler çıkartarak milletimizin umuduyla alay edenleri esefle kınıyoruz. PTT herhangi bir yardım veya para dağıtacağı zaman bu mutlaka televizyonlarda veya resmi sosyal medya hesaplarında duyurulacaktır.

Rate this post

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz