Pronet İş Başvurusu 2020

0
192

Türkiye’nin en büyük güvenlik sistemleri şirketlerinin başında gelen pronet, sürekli gelişen sistemleri ve büyüyen bünyesine yeni personeller katmaktadır. Bizde bu yazımızda sizler için pronet hakkında bilgiler, pronet personel alımı, pronet iş başvuru formu, pronet çalışma şartları hakkında bilgiler sunacağız.

Pronet 1995 yılından günümüze güvenlik alanında hizmet veren bir kuruluştur. Ev ve iş yeri güvenliğinde Türkiye’nin lider firmalarından biridir. Pronet güvenlik sistemleri dışında fiziki güvenlik alanında da hizmet vermektedir. Alışveriş merkezlerine güvenlik elemanı, iş adamlarına Vip koruma hizmeti, etkinlikler için güvenlik hizmeti gibi fiziki koruma hizmetlerini de uzman eğitmenler tarafından eğitilmiş personellerimiz ile vermekteyiz.

Pronet Güvenlik Sistemleri

Pronet güvenlik hizmetinde alarm , kamera sistemleri ve canlı takip hizmeti bulunmaktadır. Evinizin ya da iş yerinizin güvenliği için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Pronet ekiplerimiz hanenizi ziyaret ederek mekanın güvenlik zafiyet noktalarını belirler ve ne tür bir güvenlik önlemi almanız gerektiğini size bildirir. Kararınızı verdiğinizde sözleşmenizi imzalayarak güvenli bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Pronet güvenliğinizin sadece hırsızları alarm ve siren sesi ile kaçırararak sağlanamayacağını bilir. Pronet Alarm Merkezi siz uyurken sizin güvenliğinizi sağlamak için gece-gündüz çalışır. 3 vardiya sistemi ile Pronet Alarm Merkezi’ndeki personel her zaman görevinin başında sizin güvenliğiniz için takiptedir.Yangın, acil sağlık hizmeti, gaz kaçağı gibi durumlarda da Pronet Alarm Merkezi gerekli koordineyi yaparak sizin güvenliğinizi sağlar. Sadece malınızı değil canınızı da korumak için çalışır.

Pronet sadece güvenlik alanında kendini yenileyen ve geliştiren bir firmadır. Bizim işimiz güvenlik. Sadece bu alanda kendimizi geliştirdiğimiz için Türkiye’de 81 ilde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Yatırımlarımızı yenilenen teknolojiler yönünde kullanarak işimizi her yıl geliştirmek için çalışmalar yapmaktayız.

Pronet İş Başvurusu

Pronet personel seçme ve yerleştirme sürecinde kurum kültürünü oluşturan Taraftar Müşteri, Girişimci Ruh, Açık İletişim, İşbirliği ve Dayanışma değerleri göz önünde bulundurarak, tüm pozisyonlar için farklı yetkinlik modelleri bulunmaktadır.

Bu yetkinlikleri test edebilmek için; kişilik envanteri, genel yetenek testleri, yabancı dil test uygulamaları, yetkinlik mülakatları ve benzer uygulamalar ile işe alım süreci devam etmektedir.

Her yıl piyasa verileri ile çalışanlarımızın ücretlendirmesini analiz ederek buna göre bir ücretlendirme politikası izlemekteyiz. Bu yapılan analiz ile çalışanları rekabetçi piyasaya karşı korumayı ve adil bir maaş uygulamayı uygun görmekteyiz.

Pronet çalışanlarına harici olarak özel sağlık sigortası, hayat sigortası, iş yeri hekimi uygulaması, çocuk yardımı, evlilik yardımı süreçleri ile personellerimize ve ailelerine destek sağlamaktayız.

Pronet iş merkezlerine ulaşımda servisler aracılığı ile yapılmaktadır. Öğle yemekleri için aylık yemek kartı verilmektedir.

Pronet iş başvuru formunu doldurmak için TIKLAYIN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz