1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Netflix iş başvurusu-iş ilanları

Netflix iş başvurusu-iş ilanları
netflix-iş-başvurusu

Netflix iş başvurusu kabul etmeye başladı.. Evet yanlış duymadınız dünyanın en büyük dijital içerik platformu Netflix Türkiye ofisi için işçi alımı, personel alımı yapacağını duyurdu. Yazımızın devamında Netflix iş ilanları, Netflix iş başvuru formu, Netflix iş başvurusu nasıl yapılır, Netflix çalışma şartları neler gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Türkiye’nin sosyal içerik ve dijital içerik platformları için çıkartmış olduğu yasa gereği Youtube, Telegram, Facebook ve Twitter gibi platformların ardından Netflix’de Türkiye’de ofis açma kararı aldı. Netflix jobs internet sitesinden yayınlanan ilanda Netflix Türkiye ofisi için işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Netflix İş İlanları

Netflix iş ilanlarını yayınladığı Netflix jobs web sitesinde yayınladığı ilanda bazı detaylara yer verdi. Verilen ilanda İstanbul ofisi için yönetici konumunda çalışacak benzer sektörde en az 5 yıl deneyimi olan personel aradığını duyurdu.

netflix

Netflix, ekibine katılacak yöneticinin yapacağı iş ve konumu ile ilgili ise “EMEA’daki (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) genişlememizi desteklemek için deneyimli bir yönetici arıyoruz. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibinin bir parçası olacak kişi, İstanbul’daki ofisin yönetiminde kilit bir rol oynayacak” şeklinde açıklama yapıldı.

Netflix Türkiye İş Başvuru Şartları Nelerdir?

Netflix İstanbul ofisi için verilen ilanda başvuruda bulunacak adaylarda bazı özellikler aranmaktadır, sizde bu şartları karşılayacağınıza inanıyorsanız Netflix iş ilanlarına başvuruda bulunarak ekibe dahil olabilirsiniz. İşte Netflix iş başvurusu şartları…

 • Yönetici konumuna alım yapılacağı için benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübe sahibi olan,
 • Sosyal ilişkilerde başarılı ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,
 • Motivasyonu yüksek, büyük, küçük sorunlarla baş edebilme yeteneğine sahip,
 • Ofisin ihtiyaçlarını karşılayabilen ve problem çözmeye yeteneği olan kişiler iş başvurusunda bulunabilir.

Netflix İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Netflix iş ilanlarını her zaman Netflix jobs internet sitesinden yayınlamaktadır. İş başvurularını da yine buradan alarak değerlendirme sonucunda uygun görülen kişilerle iletişim kurmaktadır. Sizde Netflix’de çalışma şartlarını karşıladığınızı düşünüyor ve kendinize güveniyorsanız aşağıdaki linke tıklayarak Netflix iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Türkiye’nin yerli diğital içerik platformu Exxen’e iş başvurusu yapmak için ise BURAYA tıklayabilirsiniz.

Netflix İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir