1. Anasayfa
 2. İş Fikirleri

Nasıl Zengin Olunur ? Zengin Olmanın Yolları

Nasıl Zengin Olunur ? Zengin Olmanın Yolları
nasıl-zengin-olunur

Günümüzde en çok merak edilen konuların arasında bu gelmekte herhalde? Şimdi üniversite mezunu olup okumuş iyi meslek sahibi olan birçok kişi bile bu yolda adımlar atmakta kendi mesleklerinden vazgeçip kısadan nasıl zengin olurumun yollarını aramakta, bazısı derki çok çalışacaksın başka çare yok, bazısı ise bunun hileye başvurarak yapılacağını inanır.

Aslında en iyi zengin olma modeli olarak günümüzde ise ya şarkıcı olma yolunda ya da futbolcu. Eskiden çocuklara sorulduğunda büyüyünce ne olmak istersin sorusuna cevap olarak standart şeyler duyardık; Öğretmen, doktor vs. gibi şimdi ise verilen cevap ya popçu, ya da topçu olacağım olarak değişti. Bunun nedenini sorulduğunda ise çocuklarda bile cevap aynı, en çok parayı onlar kazanıyorlar. Şimdi kısadan nasıl zengin olurumun derdi sardı herkesi…

Bunun dışında şans oyunlarına kendini kaptırıp, evinin rızkını bile bu yönde verenler bile oluyor. Ben ise, hayallerinize ulaşmanın yolu zengin olmanın yollarını araştırarak bu çerçevede yapılması gereken noktaların planlı bir şekilde icra edilerek doğru adımlar atılmasını sağlamakla olacağı kanaatindeyim. Zengin olanların hayat hikâyelerini okuyup onlar nasıl başarıya ulaşmış ve elde etmiş olduğu servete ulaşırken ne gibi zorluklardan geçmişler bunları ilk olarak araştırmalıyız.

Hangi işi yapacağınızı o işi yapmada tereddütlerimizi ortadan kaldırarak o işte başarılı olacağım diyerek istikrarlı bir anlayışı benimsemeniz gerekmektedir. Başlamak istediğiniz işin sizin için ne kadar karlı olduğunu ve yapılacak iş kolunun ne kadar cazip avantajlara sahip olacağı noktasını en ince detayına kadar araştırarak bu konuda piyasa alt yapısını değerlendirip ona göre o iş kolunda çalışmalar yapmaya başlarsanız daha güzel kazançlar elde edeceğinizi düşünüyorum.

zengin olma yolları

Piyasa araştırması yaptıktan sonra o iş için ne kadar sermaye alt yapısı lazım buda çok önemli bir faktördür. Sermaye alt yapınızı tam manasıyla temin etmeden bir işe girişmemenizi tavsiye ederim. Zengin olmak istiyorsanız mutlaka bir hedef belirlemeniz gerekmektedir. Motivasyonunuzu yüksek tutup bu noktada işe bilenerek odaklı çalışmalar yapıp güzel paralar kazanabilirsiniz.

Son olarak zengin olmanın çok önemli bir yolu daha vardır. Ben bu sistemle çalışıp da zengin olan insanları yakından tanıyorum. Dünyada milyonlarca insanın bu işle ilgilendiği ülkemizde de birçok insanın ek iş olarak yaptığı ve daha sonra güzel paralar kazandığı network pazarlama sistemle çalışmanızı tavsiye ediyorum.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir