1. Anasayfa
 2. Bilgi

Millete Sesleniş Ne Zaman 17 Şubat

Millete Sesleniş Ne Zaman 17 Şubat
millete-sesleniş-konuşması-ne-zaman

Millete sesleniş ne zaman, cumhurbaşkanı ne zaman konuşma yapacak, Erdoğan millete sesleniş konuşması nez aman 17 şubat, millete sesleniş konuşması pandemi kararları hakkında detaylı bilgiler yazımızda yer almaktadır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün kabine toplantısı düzendi toplantıda çıkan kararlar yazımızda yer almaktadır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Kabine Toplantısı bugün toplandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan kabine’nin öncelikli gündemi covid salgını nedeniyle kapalı olan restoran ve cafeler, Gara’da şehit olan vatandaşlarımız hakkında terör örgütüne yapılacak olan operasyonlar başka olmak üzere bir çok konu değerlendirilecektir. Ayrıca belirli sektörlerde kısıtlamaların esnetilmesi de gündem konularından biri olacaktır.

Millete Sesleniş Konuşması Ne Zaman?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan kabineden çıkan kararların açıklayacağı Millete Sesleniş konuşması vatandaşlar tarafından merakla beklenmektedir. Tüm Türkiye’yi ilgilendiren kararların açıklanacağı Millete Sesleniş konuşması ne zaman ? Erdoğan saat kaçta konuşacak ? Recep Tayyip Erdoğan açıklama yapacak mı? herkes merak bu soru sormaktadır.

Millete sesleniş konuşması bugün Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacaktır. Kabine toplantısının hemen ardından konuşma yapması beklenen Erdoğan toplantıda alınan kararları açıklayacak. Vatandaşlar merakla yeni kararların açıklamasını beklemektedir. Bu toplantı neticesinde kısıtlamalar kalkacak mı ? terör örgütüne nasıl bir operasyon planlanıyor, restoran ve cafelerin durumu ne olacak her şey netleşecektir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Terör örgütünün boyunduruğundan kurtaracak yeni stratejiler geliştiriyoruz” sözlerinin ardından, örgüte yönelik önümüzdeki dönemde yapılacak muhtemel operasyonlarla ilgili Millî Savunma Bakanı Hulûsi Akar’ın bir bilgilendirme yapması bekleniyor.

millete-sesleniş-konuşması-ne-zaman

Kabine Toplantısı Sonucunda Neler Bekleniyor ?

Salgının seyrine bağlı olarak, kuralların değiştirilmesine ilişkin seçenekler tartışılıyor.

– Öncelikli olarak sokağa çıkma yasağına ilişkin saatlerin daraltılabileceği konuşuluyor. Cumartesi-pazar günü uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarının gündüz için kaldırılması da yeni planlamada söz konusu olabilecek.

– Hafta içi kısıtlamalarının saatlerinin de 21.00’den 23.00’e çekilebileceği belirtiliyor.

– Bir süre sonra Sağlık Bakanlığı hastanelerinde, normal hasta kabul edilebileceği, ertelenen ameliyatlar ve tedavilere de yeniden başlanabileceği ifade ediliyor.

– Mart ayından itibaren okulların ikinci yarı yılında yüz yüze eğitime geçmesi de tartışılan konular arasında.

– Lokanta ve kafelerin belli kurallarla açılabileceği, buralara HES koduyla girilmesine ilişkin yeni düzenlemeler yapılabileceği öne sürülüyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir