1. Anasayfa
 2. Kripto Para

MDA Coin Yorum ve Geleceği 2023-2024

MDA Coin Yorum ve Geleceği 2023-2024
mda coin

Moeda Lolalty Points (MDA) coin, bir blok zincirine dayanan ortak geliştirilmiş bir bankacılık sistemidir. Moeda, firmaların hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan ödemeler ve havaleler sağlayan basit bir ağdır. Bizde bu yazımızda MDA coin yorumları, MDA coin geleceği hakkında detaylı bilgi, MDA coin nereden alınır hangi borsalarda vardır gibi sorularınıza yanıt vereceğiz. İşte MDA coin hakkında tüm detaylar…

MDA Coin Nedir ?

MDA coin, Moeda Lolalty Points ödeme sistemlerinde kullanılan Ethereum Blockchain’inde yer alan bir yerel tokendir. MDA coin kullanıcıları coinlerini alım ve satım yaparak kazanç elde edebilirler. MDA coin, Ethereum Blockchain altyapısında ERC-20 standartları da göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Böylelikle MDA coinlerinizi ERC 20 cüzdanlarınızda stoklayabilir veya kolaylıkla alım satım gerçekleştirebilirsiniz.

MDA Coin Yorum

MDA Coin Yorumları

MDA coin yorumları hem yatırımcılar hem de işletmesinde bu coin için ödeme hizmeti veren firmalar için oldukça olumludur. Blok zinciri teknolojisi, her aşamayı kontrol etmek için kullanılır, böylece verimlilik, güvenilirlik ve şeffaflık sağlanır. 

 Moeda Loyalty Points Moeda, coin borsalarında ₺0.9193 üzerinden fiyatlanmaktadır. MDA coin piyasa değeri ₺18,052,737 MDA * olarak görünen MDA son 24 saatte ₺725,425 işlem görmüştür. Dolaşan arz miktarı ise 19,628,888.00 MDA ‘dır.

MDA Coin Yorum

Moeda Lolalty Points (MDA) Geleceği

MDA coin ₺0.9193 destek noktası olarak uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Coinin kısa vadeli yükseliş ile yüzde 10 artış göstererek 0.80 USD seviyesi beklenmektedir. Yine bilir kişiler tarafından orta vadede  0.94 USD olacağı belirtilmektedir, 1 USD ise destek noktası olarak görülmektedir.

MDA coin nereden alınır ?

Moeda Loyalty Points (MDA) coin almak isteyen yatırımcılar bu coini işlem hacmi olarak dünyanın en büyük coin borsası olan Binance’dan atabilmektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir