1. Anasayfa
 2. Kripto Para

Kontrolmatik (KONTR) Hisse Senedi Yorumları 2023

Kontrolmatik (KONTR) Hisse Senedi Yorumları 2023
kontrolmatik hisse senedi

Kontrolmatik, enerji, proses endüstrisi, ulaşım ve madencilik alanlarında, Türkiye’nin lider mühendislik, sistem entegratörü ve teknoloji firmalarından biridir. Kontrolmatik 2020 yılından beri Borsa İstanbul üzerinden işlem görmektedir. Bizde bu yazımızda Kontrolmatik hisse yorumları, Kontrolmatik hisse geleceği ve hisse grafiği hakkında detaylı bilgileri sizlere sunacağız.

Kontrolmatik Hisse Senedi Yorumları

Kontrolmatik (KONTR), enerji, ulaşım ve madencilik sektörlerinin önde gelen şirketlerinden biridir. Borsa İstanbul’da işleme girdiği günden günümüze kadar bir çok yatırımcısına kazandırmıştır. Firma her geçen gün gelişmekte ve bu gelişmesini yatırımcılarıyla paylaşmaktadır. Bizde sizler için Kontrolmatik hisse senedi yorumlarını, alım ve satım yapanların, yatırımcıların yorumlarını sizlerle paylaşacağız.

Kontr de sıra bekleme yeni ihale canavarı primlenmemiş aylardır yatan brlsm muhendiisligi incele son aldığı ihale 909 milyon lira.
Şirket kimlik değiştiriyor birkaç sene sonra batarya üreten, enerji satan, ticari uyduları aktif olan, iot cihazları ve cobotlari seri üretilip satılan epc işleri de devam eden bir şirkette bulunuyor olacağız. Böyle dürüst yönetimi olan bir şirkete de talep oluyor muhakkak
ana paramı yatırdığım lot sayısı kadar bozdum onu garantiye aldım şu an kalan 520 lot ile 30264 TL kardayım. Teşekkürler KONTROLMATİK
valla her yerden ekliyorum yine artıda kapatıyorum ne güzel bir kağıtmışsın sen be. Yarın buradan yine ekleyeceğim maşallah maşallah.
Bu nasıl bir yükseliştir arzdan beri elimde hisse var bölünmeden önce 17 tl iken 10 bin hisse vardı para lazım olunca 8 bin adeti satmıştım nereden bilecektim böyle olacağını Siz benim kontrolmatik’e neden küstüğümü nerden bileceksiniz si benim neler çektiğimi nereden bileceksiniz :)
Devletin bu şirkete bu yatırımlara bu teknolojik harekete , 1 milyar dolar hibe etmesi lazım ki şirket dünya devi olsun
Bu şirketimizin hikayesine güvenip geçen hafta iki temettü şirketimi satıp bu şirkete girmiştim. Tam zamanında atılmış bir adım gibi görünüyor şu durumda. Şirketimizin işleri rast gitsin inşallah. Hayallerimiz gerçek olsun

Yatırım Tavsiyesi Değildir !

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir