1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvurusu

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği – Tüm Bilgiler

Komagene Çiğ Köfte Bayiliği – Tüm Bilgiler
2020 KOMAGENE BAYİLİK

Komagene çiğ köfte özellikle son yıllarda adından sıkça söz ettiren ve en çok bilinen çiğ köfte markasıdır. Komagene kurumsal bir markadır ve kendi üretim tesisleri bulunmaktadır. Komagene hazır gıda sektöründe marka bilinirliği en yüksek markalardan biridir.

Bu yazımızda sizlere komagene çiğ köfte bayiliği nasıl alınır, komagene çiğ köfte bayilik maliyeti ne kadardır, komagene çiğ köfte bayilik şartları nelerdir gibi soruları olanların akıllarında ki sorulara cevap olacağız.Çiğ köfte bayiliği almak günümüzde en çok rağbet gören girişimlerden biridir.

Çiğ köfte ülkemize has bir yiyecektir ve hemen herkes tarafından severek tüketilmektedir. Durum böyle olunca çiğ köfte bayiliği açmak bir çok girişimcinin aklında vardır. Bayilik almak için en çok tercih edilen ve en çok bilinen marka komagene markasıdır. Komagene bayiliği almak hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Komagene Çiğköfte Bayiliği Nasıl Alınır ?

Komagene, özellikle son yıllarda bayilik vererek büyüyen ve gelişen köklü bir markadır. Çiğ köfte sektöründe en bilinen ve en iyi hizmet veren marka olduğunu söyleyebiliriz. Komagene çiğ köfte bayiliği nasıl alınır sorusu böyle bir girişim yapmayı planlayan herkesin aklında ki sorudur.

Komagene bayilik başvurusu yapmak için firmasının resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Aşağıda ki linke tıklayarak başvuru formuna ulaşarak tüm istenen bilgileri detaylı ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Başvurunuz incelendikten sonra yetkili kişiler sizinle iletişime geçeceklerdir.

Komagene Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu için TIKLAYIN

komagene bayilik

Komagene Çiğköfte Bayilik Şartları Nelerdir ?

Komagene bayilik verirken seçici davranmaktadır bu yüzden koma gene bayisi olma şartları sunmaktadır. Bu şartlar doğrultusunda uygun görülen kişilerin bayilik başvuruları kabul edilir. Komagene bayilik şartları aşağıda yer almaktadır.

Komagene bayili olmak için ticari sicilinizin temiz olması gerekmektedir.
İş yeri açmak istediğiniz lokasyon bu iş için uygun olmalıdır.
İş yeri olacak dükkanın yaya trafiğine uygun kolay erişilebilir bir yerde olması gerekir.
Gerekli teminatı başvurunuz onaylandıktan sonra yatırmanız gerekmektedir.
Bankacılık sicilinizinde temiz olması gerekmektedir.

Yukarı da listelenmiş şartlar markanın genel şartlarıdır. Bu şartları karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız sizde komagene çiğ köfte bayisi olmak için başvuruda bulunarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Komagene Çiğ köfte Bayilik Maliyeti, Ücreti Ne Kadardır ?

Komagene Türkiye genelinde ve Dünya’da en çok bayisi olan çiğ köfte markasıdır. Toplamda 1300 bayisi olan komagene bayilik sayısını arttırarak büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Komagene çiğ köfte maliyeti ne kadar sorusuna cevap verecek olursak ilk aşamada küçük bir girişim olarak başlamak isteyen kişiler için 35 bin tl + KDV şeklinde bayilik ücretlendirmesi vardır. Siz daha büyük bir yatırım yapmak isterseniz size özel bayilik paketleri sunulabiliyor. Bayilik paketiniz büyüdüğünde ürün yelpazenizde genişlediğinden kar marjınızda yükselecektir.

Neden Komagene Bayisi Olmalıyım ?

Komagene bayisi olmak için bir çok sebep vardır. Öncelikle dünya çapında hizmet veren Türkiye’nin en büyük çiğ köfte markalarından birine bayi olmak size avantaj sağlamaktadır. Komagene her zaman aynı lezzeti sunmak amacıyla tek bir üretim tesisine sahiptir ve bu tesis 6 bin metre kare alana sahiptir.

Komagene hizmet kalitesine oldukça önem vermektedir. Bu yüzden bayilik verdiği kişilere ve çalışacak olan personellere eğitim vermektedir.

Komagene’nin Sağladığı Avantajlar

Komagene size ve personellerinize 1 hafta boyunca girişimcilik ve çiğ köfte eğitimi verir.
Sizin için çiğ köfte, sebze ve çiğ köfte içeriği için malzemeler tedarik eder.
Tüm bayiler için geniş reklam desteği sağlamaktadır.
Kampanya afişleriniz komagene tarafından hazırlanır ve size ulaştırılır.

Eğer sizde çiğ köfte bayisi olmak istiyorsanız komagene bu iş için doğru karar olur. Hem maliyet hem kar marjı hemde sağladığı avantajlar ile komagene tercih sebebi olmayı fazlasıyla hak ediyor. Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler girişimcilerin akıllarında ki soru işaretlerine cevap olacaktır. Sizinde aklınıza takılan sorular olursa altta bulunan yorum kısmından sorularınızı bize ulaştırabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir