1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvurusu

Köfteci Yusuf Bayilik Başvurusu

Köfteci Yusuf Bayilik Başvurusu
köfteci-yusuf-bayilik

Köfteci Yusuf ilk olarak Bursa’nın İznik ilçesinde 1996 yılında markaya adını da veren Yusuf Aktaş tarafından kurulmuştur. Türkiye genelinde toplamda 75 şubesi bulunan köfteci Yusuf verdiği hizmetlerle müşterilerini oldukça memnun etmektedir. Yeni girişim yapmayı düşünenler için köfteci Yusuf bayilik veriyor mu veya köfteci Yusuf bayilik başvurusu nasıl yapılır gibi soruların cevabını sizler için araştırdık.

Son yılların en popüler restoranlarından biri olan Köfteci Yusuf lezzetli ürünleri ve kaliteli hizmetiyle adından sıkça söz ettirmektedir. Köfteci Yusuf yalnızca köfte değil döner, et ve kahvaltı gibi hizmetlerde vermektedir. Pişirilerek satışı yapılan ürünlerin haricinde yediğiniz her şeyi çiğ olarak da satın alabilir evinizde hazırlayabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu ?

Köfteci Yusuf bayilik konusunda çok geniş bir konsepte sahiptir. Köfteci Yusuf kendi içerisinde çeşitli markalar, konseptler ve dekorasyonlar oluşturarak gelişimini sürdürmektedir. Şirket aynı zamanda  Döner Y, Yusuf Burger, BurgerAge, Kamenta, Ekmek Arası Y ve Yol Boyu Lezzetleri gibi markalara da sahiptir. Köfteci Yusuf şubelerinin bazılarında bu markalar birlikte yer alırken bazen de bağımsız bir şekilde hizmet vermektedir.

Yeni girişim planları yapanlar için köfteci Yusuf mükemmel bir tercihtir. Ancak internet sitelerinde yapılan açıklamaya göre Köfteci Yusuf bayilik vermemektedir. Yapılan açıklamada bayilik vermeme sebebinin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetinin etkilenmemesinin amaçlandığını ve bu yüzden bayilikleri kendi içerinden şubeler açarak yapıldığı bildirilmiştir.

Köfteci Yusuf Bayilik

Köfteci Yusuf Kiralık Yer Önerisi

Köfteci Yusuf bayilik başvurusu kabul etmiyor ancak size ait olan veya burada köfteci Yusuf olsa kesin iş yapar dediğiniz yerleri şirkete önerebiliyorsunuz. Köfteci Yusuf yer önerilerini kabul etmek için internet sitesinde bunun için özel bir bölüm hazırlamıştır. Sizde dükkanınıza köfteci Yusuf açmak isterseniz bu bölümden başvuru da bulunabilirsiniz.

Köfteci yusuf bayilik başvurusu kabul etmiyor ancak yer önerilerini kabul ederek sizin kiracınız olabiliyor. Sizde aşağıdaki linkte tıklayarak köfteci Yusuf’a kiralık yer önerisinde bulunabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Yer Öneri Formu

Köfteci Yusuf Franchise Bedeli

Köfteci Yusuf markasını gördüğünüz tüm restoranlar şirketin kendi bünyesinde yer almaktadır. Köfteci Yusuf bayilik vermediği için herhangi bir franchise fiyatı belirlenmemiştir. Bayilik vermeyi uzun bir süre düşünmediklerini dile getiren Yusuf Aktaş bunu müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermemek amacıyla böyle bir şey yapıldığını söyledi.

Köfteci Yusuf Bayilik Başvurusu

Yukarıda da belirttiğimiz gibi şirket bayilik vermemektedir. Köfteci Yusuf bayilik başvuru formu yoktur yalnızca köfteci Yusuf açılabilecek iş yerlerini köfteci Yusuf’a internet sitesi üzerinden gönderebilirsiniz. Köfteci Yusuf bayilik başvurusu yapmak için tüm iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Adres: Kurtuluş Mah. Terziler Yolu No:4/1 Yenişehir Bursa
Telefon: 0224 773 6261
E-Mail: [email protected]
Webkofteciyusuf.com

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir