1. Anasayfa
 2. Devlet Başvuruları

Kızılay 400-500 TL Yardım Başvurusu Yap

Kızılay 400-500 TL Yardım Başvurusu Yap
kızılay-ramazan-yardım-parası-başvurusu

Kızılay 400-500 tl yardım başvurusu nasıl yapılır?, Kızılay 400 tl yardım nereden alınır?, Kızılay 500 tl nasıl çekilir?, Kızılay ramazan kolisi başvurusu ve Kızılay nakdi yardım nasıl başvurusu hakkında detaylı bilgileri yazımızdan öğrenebilir ve sizde başvuruda bulunarak yardım alabilirsiniz. Kızılay toplamda 10 milyon vatandaşa nakdi ve gıda yardımı yapacak , peki Kızılay yardımlarını kimler alabilir. İşte tüm detaylar…

Kızılay her zaman olduğu gibi yaraları sarmaya ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya ve yüzleri güldürmeye devam ediyor. Kızılay’ın “Dertler Paylaştıkça Bitecek Yeter Ki İnan Buna” ve “Kardeşlik Zamanı” sloganıyla başlattığı yardım kampanyasıyla yaklaşık 250 Milyon TL’lik bir bütçe ile 10 milyon ihtiyaç sahibi aileye ulaşmayı hedeflemektedir.

Kızılay 400 TL 500 ve 750 TL Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kızılay 400 tl, 500 tl ve 750 tl olarak ailelerin maddi durumuna göre nakdi ve gıda yardımı yapmaktadır. Kızılay tarafından verilen kızılay kart ile kullanılabilen paralar belirli alışveriş merkezlerinde geçmektedir. İhtiyaç sahibi vatandaşlar kızılay kart ile alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabileceklerdir.

kızılay yardım başvurusu

Peki Kızılay 400 tl, 500 tl ve 750 tl yardım başvurusu nasıl yapılır ? Kızılaydan yardım almak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar ve kızılaya bağışta bulunmak isteyenler Kızılay’ın 81 il ve 900 ilçedeki binlerce şubesinden birine giderek başvuruda bulunabilirler. Ayrıca bağlı olduğunuz mahallenin muhtarlarına da başvurarak talebinizi dile getirebilirsiniz onlarda sizleri yönlendirecektir.

Kaymakamlık ve valilikler aracılığı ile de kızılay gıda ve para yardımı başvurusunda bulunabileceğiniz gibi Kızılay iletişim hattı olan 168’i de arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Bunların haricinde Kızılay resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları ile de iletişime geçerek yardım başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir