Kadıköy Belediyesi İş Başvurusu ve İş İlanları

Kadıköy belediyesi iş başvurusu, Kadıköy personel alımı 2021,Kadıköy belediyesi iş ilanları Kadıköy belediyesi maaşları ve çalışma şartları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Kadıköy’ün şuan ki durumuna gelmesi belediyenin özenli ve istikrarlı çalışmalarıdır. Kadıköy belediyesi hizmetlerinin devamı ve kalitesi için belli aralıklarla memur alımı, işçi alımı yapmak için iş ilanları yayınlamaktadır.

Kadıköy belediyesi kadın çocuk ve gençlerin aktif olabileceği çeşitli etkinlik alanları oluşturmakta oldukça başarılırdır. Belediyenin sağlamış olduğu imkanlar çerçevesinde bir çok vatandaş çeşitli hizmetlerden faydalanmaktadır. Kadıköy belediyesi çalışmalarına büyük bir özenle devam etmektedir.

Kadıköy Belediyesi Personel Alımı

Kadıköy belediyesi personel alımlarını yılın belli dönemlerine yayarak yapmaktadır. Yeni yayınlanan iş ilanları kapsamında belediye şirketi bünyesine sözleşmeli olarak işçi alımı gerçekleştirileceği bildirilmiştir. Kadı köy belediyesi zabıta, temizlik işleri, destek hizmetleri, park ve bahçeler, insan kaynakları başta olmak üzere bir çok pozisyonda personel alımı yapacaktır.

belediye işçi alımı

Kadıköy Belediyesi İş Başvurusu

Kadıköy belediyesi özellikle son asgari ücret düzenlemesinden sonra yaptığı zamlar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Kadıköy belediyesi asgari ücret uygulaması 5 bin 275 TL olarak Türkiye’nin en yüksek asgari ücret veren ilçelerinden biri olmayı başarmıştır. Durum böyle olunca Kadıköy belediyesi için iş başvurusu talepleri oldukça artmıştır. Peki Kadıköy belediyesi hangi pozisyonlar personeli işçi alımı yapıyor ?

İlginizi Çekebilir :  Getir Kurye Olmak, Başvuru ve Bilgiler

Kadıköy Belediyesi Açık İş Pozisyonları

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri
 • Pastane Tezgahtarı / Erenköy Şube Garson / Erenköy Şube

Kadıköy iş başvurusu konumuzdan sonra İBB İş Başvurusu – Personel Alımı 2021 başlıklı yazımızı okuyarak İstanbul Büyükşehir Belediyesine de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca İspark Personel Alımı ve Başvuru Formu başlıklı içeriğimize de göz atmanızı öneririz.

Son Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2021

2 YORUMLAR

 1. İŞ arıyorum 4 aydan beri işsizim kiram elektrik su birikti. 3 çocugum var biriokula gidiyor ihtiyaçlarını karşılayamıyorum diyerleri küçük çk zor durumdayım ekmek alacak param yok iş olarak çöpçü parkbahçeler ana bina temizlik. Tlf. 05342559452

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz