İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz 6 Banka

0
153

Kredi kartı almak bazen gerçekten çok zahmetli bir hal alabiliyor. Bizde bu yazımızda sizler için kolaylıkla internet üzerinden kredi kartı başvurusu yaparak kart alabileceğiniz bankaları bir araya getirdik. Herhangi bir banka şubesine gitmeden ve herhangi bir telefon görüşmesi yapmadan kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür.

Geçmişte bankalara yapmanız gereken ödemelerde bir aksama bir sorun yaşamadıysanız online kredi başvurusu yaptığınız da kolaylıkla başvurunuz onaylanacaktır. Kredi kartı başvurunuzun kabul edilmesi için sigortalı çalışan, emekli veya öğrenci olmanız gerekmektedir.

İşte internetten kolaylıkla kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bankalar ;

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı

Türkiye’nin en büyük devlet bankası olan Ziraat Bankasından maximum kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerden puan kazanabilir ve çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki bankantıya tıklayarak kolaylıkla Ziraat bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Halk Bank paraf kart ile çeşitli fırsatlarla birlikte taksitlendirme imkanından da faydalanabilirsiniz. Paraf kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerden puanlar kazabilir ve bu puanları biriktirerek alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Paraf kredi kartı başvuru su için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

 İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en eski bankalarından biri olan İş bankası Maximum kredi kartı ile kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bu kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerden Maxipuan’lar kazanırısınız ve bu puanları daha sonra ki yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kredi kartı başvurunu internet üzerinden kolaylıkla yapabilmek için aşağıda ki linkte tıklamanız yeterli olacaktır.

İş Bankası Maximum Kart Hızlı Başvuru

DenizBank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank internet üzerinden kredi kartı başvurusu kabul eden banklardan biridir. Denizbank’ın sitesinden yapacağınız kredi kartı başvurularına kısa süre içerisinde yanıt verilmektedir. Bu bankadan alacağınız kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerden bonus puanlar kazanabilirsiniz.Eğer bankalarla olan çalışma geçmişinizde herhangi bir problem yoksa kolaylıkla kredi kartı alabilirsiniz.

Denizbank Bonus Kart Hızlı Başvuru

TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB bankasından alacağınız Worldcard ve Bonus kartlar ile yapacağınız alışverişler sonrasında çeşitli fırsatlardan ve taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz. Gerekli şartları karşılamanız ve başvuru formunda doldurduğunuz bilgilerin doğru olması sonucunda TEB kredi kartı başvurunuz kısa süre içerisinde onay alacaktır.

TEB Kredi Kartı Hızlı Başvuru

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti bankası özellikle gençler tarafından oldukça fazla kullanılan bir bankadır. Garanti bankası kolaylıkla kredi akrtı vermektedir. Bonus özellikli kartlar ile yaptığınız alışverişlerden bonus puanlar kazanırsınız. Garanti bankasında hesabınız bulunuyorsa eğer internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvuru yapabilirsiniz. Garanti Bonus kredi kartı başvurusu için aşağıda ki linke tıklayabilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Başvurusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz