1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Halkbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Açma – Kapatma

Halkbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Açma – Kapatma

Halkbank kredi kartı temassız özelliği açma ve kapatma işlemini yapmak isteyen vatandaşlar nasıl yapıldığı hakkında araştırma yapmaktadır. Bizde bu yazımızda Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Halkbank kredi kartı temassız özelliği nasıl açılır ? paraf temassız özelliği nasıl kapatılır gibi sorularınıza yanıt vereceğiz.

Halkbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Nasıl Açılır ?

Halkbank kredi kartı ve banka kartı kullanıcıları temassız ödeme yapabilmek için bu özelliğin açılmasını istemektedir. 2020 yılından itibaren temassız özelliği kullanımı oldukça artmıştır bunun sebebi coronavirüsün tüm dünyada etkili olmasıdır. Vatandaşlar mümkünse hiç temas etmeden alışverişlerinde ödemelerini gerçekleştirmek istemektedir. İşte temassız özelliğini aktif etmenin yolları…

  • Halkbank kredi kartı temassız özelliğini açmak için size en yakın Halkbank şubesine giderek görevli personele bu talebinizi iletebilirsiniz. Bu işlem oldukça kısa sürecek ve en kısa sürede kredi kartınızın temassız ödeme özelliği aktif olacaktır.
  • Halkbank kredi kartı temassız özelliğini aktif etmek için 0850 222 0 400 numaralı telefonu arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandığınızda kredi kartı temassız özelliğini aktif etmek istediğinizi söylediğinizde 1-2 güvenlik sorusunun ardından işleminiz kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir.
Halkbank Banka Kartı Temassız Özelliği Açma

Halkbank Banka Kartı Temassız Özelliği Açma

Halkbank banka kartı temassız özelliğini açmak için yukarıda kredi kartı için verilen seçeneklerden herhangi birini uygulamanız yeterli olacaktır. Temassız ödeme özelliğini açarak alışverişlerinizde ödemelerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Temassız Kart Limiti Ne Kadardır ? – Nasıl Yükseltilir ?

Halkbank temassız kart limiti diğer bankalarda da olduğu gibi tek seferde 750 TL’dir. Bu limiti arttırmak mümkün değildir, ancak sizin mevcut limitiniz bu rakamın altındaysa müşteri hizmetlerini arayarak temassız ödeme özelliği limitini yükseltebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı temassız Başvurusu

Halkbank temassız kart başvurusu için , kart talep ettiğinizde kartınızın temassız özelliğinin olmasını istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Temassız kartınız geldikten sonra bu özelliği açmak veya kapatmak sizin elinizdedir. Bu yüzden Kredi kartı veya banka kartı başvurusu yaptığınızda kartınızda temassız ödeme özelliğinin olmasını istediğinizi söylemenizde fayda vardır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap