Getir Kurye Olmak, Başvuru ve Bilgiler

0
99

Getir uygulaması son yıllarda ülkemizde sıklıkla kullanılan bir evlere servis uygulamasıdır. Getir sanal market sayesinde herhangi bir market veya bakkala gitmeden istediğiniz tüm ürünlere sahip olabilirsiniz. Özellikle corona virüs sürecinde çok iyi hizmet veren getir sıklıkta kullanılmaktadır. Bizde bu yazımızda getir iş başvurusu, getir kurye başvurusu, getir kurye maaşları ve getir araçlı kurye hakkında biligler vereceğiz.

Getir Uygulaması Hakkında Bilgi

Getir sanal market uygulamasını kullanarak tüm gıda ürünlerine, temizlik ürünlerine ve atıştırmalık gibi sürekli ihtiyaç olabilecek ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınızda veya evden çıkamama gibi durumlar da getir sanal market uygulaması üzerinden siparişlerinizi geçebilirsiniz.Uygulama üzerinden vermiş olduğunuz sipariş kısa süreen fazla 30 dakika içerisinde size ulaştırılmaktadır.

Getir Kurye Başvurusu

Getir kurye başvurusu yapmak isteyenler için detaylı bilgi ve açıklamaları sizler için araştırdık. Getir kurye başvurusu nasıl yapılır, getir kurye başvuru formu doldurma hakkında bilgiler yazımızın devamında yer almaktadır.

Getir Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Bir çok kişi kurye olarak iş aramaktadır. Getir kurye başvurusu yapmak için getir uygulamasının ana sayfasında bulunan kurye bölümüne girerek başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunda eğitiminiz ile birlikte geçmiş iş tecrübeleriniz hakkında bilgi vermeniz gerekiyor. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizlere mutlaka olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

Getir Çalışma Şartları

  • Getir çalışma saatleri bakımından da oldukça iyi bir şirkettir.
  • Getir moto kurye olmak için motor ehliyetinizin olması şarttır.
  • Getir araçlı kurye veya motorlu kurye olmak için sürücü deneyiminizin olması gerekmektedir.
  • Dikkat etmeniz gereken en önemli etken gelen siparişlerin en kısa sürede müşteriye ulaştırılmasıdır.
  • Siparişlerin müşteriye eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi gerekiyor.
  • Sizde hızınıza ve kendinize güveniyorsanız getir kurye başvurusu yapabilirsiniz.

Getir Kurye Maaşları

Getir kurye olarak çalışmak isteyen kişilerin doğal olarak merak ettikleri soru ise getir kurye maaşları ne kadar ? sorusudur. Getir’de kurye olarak çalışan kişiler ilk etapta asgari ücret ile işe başlamaktadır. Zaman içerisi de bu rakam çalıştığınız süre uzadıkça daha da yükselmektedir.

Getir Ödeme Yöntemi

Getir uygulamasını kullanmak isteyen kişilerin sıkça sordukları sorulardan biride getir ödeme yöntemleridir. Getir uygulamasına kredi kartınızı ekleyerek ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman kredi kartınızı değiştirip farklı kredi kartları ekleyebilirsiniz. Getir sanal ödeme yöntemi ile nakit ve kapıda ödeme gibi zaman alan işlemler ile uğraşmazsınız.

Bu sanal market uygulaması ile alışveriş yaparken ödeme için alt limitler bulunmaktadır. Uygulama size ödeme için bir alt limit getirmektedir bu limit düzeyinde alışveriş yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde alışverişiniz onaylanmaz.

Getir Araç Kurye İş İlanları

Getir son yıllarda sürekli yaygınlaştığından devamlı olarak getir araçlı kurye alımı yapılmaktadır. Getir kendi internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır. Getir kurye iş ilanlarına bizim sitemiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Getir araçlı kurye iş ilanları yayınladığında kısa süre içerisinde çok fazla başvuru yapılmaktadır bu yüzden sizde vakit kaybetmeden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Getir Bayilik Başvurusu Hakkında Bilgiler İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz