1. Anasayfa
 2. İş Fikirleri

Gayri Meşru Para Kazanma Yolları

Gayri Meşru Para Kazanma Yolları
illegal-para-kazanma-yolları

Gayri meşru para kazanma yolları özellikle kolay yoldan kazanç sağlamak kolay yoldan zengin olmak isteyenlerin sıkça aradığı bir şeydir. Gayri meşru para kazanma yolları nelerdir, illegal işlerle para kazanma yolları, yasadışı nasıl para kazanılır gibi sorularınıza yazımızın devamında cevap bulabilirsiniz.

Gayri meşru para kazanma yolları çok zor durumda olan vatandaşların ve kolay yoldan zengin olmak isteyen vatandaşların aradığı yollardır. Gayrimeşru işler yani yasadışı olan işler para kazanmanız veya zengin olmanızdan ziyade sizin başınızı daha çok derde sokacaktır. İllegal yollardan para kazanmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Emek sarf etmeden illegal yollarla çok para kazanmak birçok insana cazip gelmektedir ancak bunun ağır sonuçları vardır.

Gayrimeşru İş Bulma Yolları

Gayri meşru para kazanma yolları elbette vardır ancak bu yollar yasal olmadığı için cezai sorumlulukları vardır hapis cezası veya para cezası olarak mutlaka ceza alırsınız bu yüzden yasal yollarla para kazanmaya çalışmanız sizler için daha iyi olacaktır.

Çeşitli internet siteleri üzerinden gayrimeşru iş ilanları bulmak da mümkündür birçok insan gayrimeşru iş arıyorum veya illegal iş arıyorum gibi ilanlar vererek iş talebinde bulunmaktadır ancak bunları kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Maddi sıkıntı çeken vatandaşlar veya kolay yoldan para kazanmak isteyen vatandaşlar illegal işler yaparak kısa sürede gelir sağlamak ve zengin olmak için çeşitli yollar aramaktadır. Gayrimeşru işler kısa sürede çok para kazanmak isteyenler için cazip gelmektedir.

Acil para kazanma yolları arıyorsanız günübirlik işlere yönelebilir veya küçük miktarlarda banka kredisi çekebilirsiniz bu kısa sürede acil ihtiyacınızı gidermenize yardımcı olacaktır.

gayrimeşru para kazanma yolları

Yasadışı Yollardan Para Kazanma

Bir çok gayri meşru para kazanma yolları vardır bunlardan bazılarını sizler için aşağıda sıraladık ancak bu işleri yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

 • Bahis ve kumar oynayarak para kazanmak
 • Dolandırıcılık yaparak para kazanmak
 • Hırsızlık yaparak para kazanmak
 • Uyuşturucu madde satarak para kazanmak
 • Kumar oynatarak para kazanmak
 • Beden işçiliği yaparak para kazanmak

Yukarıda belirtmiş olduğumuz yasal olmayan para kazanma yollarını yapmanız durumunda hapis cezası veya ağır para cezaları ile karşılaşırsınız. Yukarıda belirtilmiş olan illegal para kazanma yolları Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve dinimiz gereğince yasaktır.

İnternet üzerinden yayınlanan illegal iş ilanları illegal para kazanma yolları gayri meşru iş ilanları gibi ilanlara kesinlikle itibar etmeyiniz. bunlar sizi daha çok sıkıntıya sokacak ve ceza almanıza yol açacak işlerdir.

Kolay Yollardan Para Kazanmak

Para kazanmak kolay bir iş değildir bunun için bir emek çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Kimse kimseye kolay yoldan para vermek istemez kolay yoldan para kazanılan işler genellikle yasalara aykırı illegal işlerdir. Gayri meşru yollarla yaptığınız işler başta siz olmak üzere ailenizi de sıkıntıya sokacaktır. İnternet üzerinde onlarca para kazanma yolları vardır evde otururken bile internet üzerinden gelir elde edebileceğiniz yöntemler vardır evde para kazanma yolları ve evde yapılacak işler hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Küçük miktarlarda para harcayarak gelir elde edebilmek için 1000 TL Sermaye ile Yapılabilecek İşler yazımızı okuyabilirsiniz. Evde internetten para kazanma yolları arıyorsanız eğer Evde Para Kazanma Yolları – 15 İş Fikri konumuz tamda sizin için hazırlanmıştır. Farklı ş fikirleri ve para kazanma yolları için sitemizde bulunan diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. en güzeli sabit bir işe girip çalışmak diğer türlü çok sıkıntılı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir