1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Exxen No Limit Programı

Exxen No Limit Programı
exxen-no-limit

Exxen No Limit programı nedir ,Exxen No Limit hakkında bilgileri ve Exxen No Limit başvurusu hakkındaki bilgileri yazımızda devamında bulabilirsiniz. Exxen yayın hayatına girmeden önce her gün yeni bir proje açıklanıyor. Bugün açıklanan programın ismi ise oldukça heyecan verici Exxen no limit isimli programda bakalım neler olacak..

Exxen için geri sayımın son 48 saatine girmiş bulunuyoruz. Türkiye’nin uluslararası platformlarda temsil etmesi beklenen Exxen 1 ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlıyor. Acun Ilıcalı ise her gün bir kaç yeni proje hakkında bilgiyi instagram hesabından paylaşıyor. Bugün ki müjde ise spor severler için yapılan Exxen no limit programıdır.

yarışma başvurusu

Exxen no limit isminden de anlaşılacağı üzere yalnızca futbol üzerine bir program veya yarışma bizleri beklemiyor. Limitlerin aşılacağı aksiyon ve heyecanın dorukta olacağı bir program seyircilerle buluşuyor. Exxen tamda Türk halkına hitap eden dizi film ve programlar ile yayın hayatına başlıyor.

No Limit’den önce duyurusu yapılan bir çok dizi film ve yarışma programı vardı ve hergün bir kaç yeni proje daha açıklanıyor bakalım Exxen izleyicisini ilerleyen günlerde daha hangi projeler bekliyor. Gelişmeleri sürekli sizlerle paylaşacağız.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap