1. Ana Sayfa
  2. Bilgi

Exxen Nereden İzlenecek? Exxen Tv Nasıl İzlenir?

Exxen Nereden İzlenecek? Exxen Tv Nasıl İzlenir?
exxen-nereden-izlenir

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen adındaki dijital içerik platformu 1 ocak günü yayın hayatına başlıyor. İzleyicilerin sıkça sorduğu Exxen nereden izlenecek, Exxen tv nasıl izlenir gibi sorularına yazımızda cevap bulabilirsiniz. İşte Detaylar…

Exxen nasıl izlenir, exxen tv nereden izlenecek sorusu son günlerde sıkça sorulmaya başlandı. Exxen diğer rakipleri olan netflix, blue tv, amazon prime gibi platformlarda da olduğu exxen.com internet sitesi üzerinden izlenecektir. Exxen tv kanalı değildir yalnızca bir internet sitesidir bu yüzden televizyondan exxen izlemek için televizyonunuzun internet özelliğini barındırıyor olması gerekmektedir.

Exxen Nereden İzlenir ?

Exxen nereden izlenir sorusunun da yanıtı oldukça basittir. Exxen dijital içerik platformu olduğu için yalnızca dijital ortamlar izlenecektir. Cep telefonundan exxen izlemek isterseniz exxen.com internet sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Televizyondan exxen izlemek için televizyonunuzun internet bağlantısı özelliği olması gerekmektedir.

exxen android uygulaması

Exxen android uygulaması veya exxen ios uygulaması henüz çıkartılmamıştır. Tahminlerimiz yakın zamanda exxen piyasaya çıkartılacağı yönündedir.Exxen’i cep telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve internet bağlantısı bulunan televizyonlarınızdan kolaylıkla izleyebileceksiniz.

Exxen Üyelik

Exxen üyelik sistemi olan bir platformdur. Diğer dizi film ve program gibi yayınlar yapan dijital platformlar gibi ücretli üyelikler satılacaktır. Üyelik sisteminin 2 çeşit olduğunu belirten Acun Ilıcalı reklamlı ve reklamsız üyelik seçeneklerinin olduğunu belirtti. Exxen üyelik ücretinin cüzi bir rakam olduğunu ve herkesin alacağını belirtti.

Exxen üyelik sistemi henüz aktif edilmemiştir. Platform 1 ocak’da yayına girecek ve bu tarihten itibaren üyelikler açılacaktır. Exxen üye olmak için kendinize bir profil oluşturacak ve ödeme yapıp paket satın alacaksınız altığınız pakete göre dilediğiniz kadar dizi film ve program izleyebileceksiniz.

Exxen Nedir ?

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital içerik platformudur. Bu platform üzerinden dizi, film ve programlar izleyebilirsiniz.

Exxen Ne Kadar ?

Exxen aylık abonelik fiyatı 7,99 TL

Exxen Nereden İzlenir ? Exxen Nasıl İzlenir ?

Exxen tüm onliıne ortamlardan izlenebilir. Cep telefonu, tablet, bilgisayar ve televizyonlardan izlenebilir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Site Yöneticisi

Yorum Yap