1. Anasayfa
 2. İş Başvurusu

Exxen İş Başvurusu

Exxen İş Başvurusu
exxen-iş-başvurusu-personel-alımı

Exxen İş Başvurusu, Exxen iş imkanları ve Exxen personel alımı hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Exxen Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve ocak ayının ilk günü izleyici ile buluşacak olan dijital platformun adıdır. Bizde bu yazımızda Exxen işçi alımı ve exxen iş ilanları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Netflix ve Blue tv gibi platformlara rakip olacağı planlanan Exxen şimdiden izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü. Acun Ilıcalı’nın bile bahsederken umarım batmayız diye espri yaptığı bu büyük platform için çok büyüt bütçe harcanmıştır. Exxen maliyeti toplamda yaklaşık 900 milyon lira olduğu bildirildi. Bütçenin bu kadar yüksek olmasının sebebi sıfırlan bir platform ve bu platforma özel dizi film ve yarışma programlarının hazırlanıyor olmasıdır.

exxen iş başvuru formu

Exxen İş Başvurusu – İş İlanları

Exxen personel alımı ve iş başvuru formu hakkında henüz bir açıklama veya başvuru formu yayınlanmadı. Bu büyük platformun daha güzel hizmet vermesi için personel alımı yapılması beklenmektedir. Exxen çalışan sayısı şuan 1500 kişinin üzerindedir. Bu rakamın ilerleyen günlerde artması bekleniyor.

Exxen için hazırlanan özel diziler, filmler, yarışmalar ve programlar çok fazla personel ihtiyacı doğurmuştur. Durum böyle olunca yeni personel ihtiyacı doğacaktır. Yayın hayatına başladıktan sonra yapılan dizi film ve programlar için personel alımı işçi alımı yapılması beklenmektedir.

Exxen iş başvuru formu ve exxen iş ilanları yayınlandığında sitemizde paylaşılacaktır lütfen takipte kalın.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir