1. Anasayfa
 2. Evde Ek İş

Evde Boncuk İşi Yapmak İstiyorum Diyenler

Evde Boncuk İşi Yapmak İstiyorum Diyenler
evde-Boncuk-işi

Tüm dünyanın koronavirüs ile mücadele ettiği şu günlerde geçim sıkıntısı yaşamamak veya ek gelir sağlamak için çeşitli işler yapabilirsiniz. Bu işlerden biri de evde boncuk işi yapmaktır. Evde boncuk işi yapmak istiyorum diyorsanız ve evde boncuk işi nasıl yapılır, evde boncuk işi veren firmalar hangileridir ve evde boncuk dizme işi hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde ek gelir sağlamak denince özellikle evde kaldığımız şu dönemlerde akıllara ilk gelen işlerden biri evde boncuk paketleme ve evde boncuk dizme işidir. Evde boncuk işini büyük küçük herkes yapabilmektedir oldukça kolay ve kazancı yüksek bir iştir.

Evde Boncuk İşi Yapmak

Evde boncuk işi yapmak ev hanımlarının ek gelir sağlamak amacıyla yaptığı bir işti ancak son yıllarda bu sektör öyle gelişti ki part time veya tam zamanlı olarak boncuk paketleme işi veya boncuk dizme işi yapabilirsiniz. Evde boncuk işi oldukça çeşitli dalları olan bir iştir, tespih kolye bileklik gibi çeşitli ürünler için boncuk işi yapılmaktadır.

Evde Boncuk İşi Yapmak İstiyorum

Evde boncuk işi yapmak için herhangi bir kriter herhangi bir özellik taşımanıza gerek yoktur bu işi hemen hemen herkes yapabiliriz. Sahip olmanız gereken kriter biraz el becerin izin olmasıdır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu iş her ne kadar ev hanımlarının yapabileceği bir iş gibi görünse de tam zamanlı olarak erkeklerde bu işi yapabilmektedir boncuk işinin kazancı oldukça iyidir.

Evde Boncuk İşi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evde boncuk işi yapmak kolay ve profesyonellik istemeyen bir iştir ancak biraz becerikli olmanız kısa sürede elinizin bu işe yatkınlık kazanmasına yardımcı olacaktır. Boncuk işi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli kriter yaptığınız işin standart olması, yani yaptığınız bir kolye veya bileklik diğer kolye ve bileklikler ile aynı standart ölçülerde olmalıdır birbirinden farklı olmamalıdır.

EK İŞ FİKİRLERİ

Evde boncuk işi yapmanın bir diğer dikkat edilmesi gereken unsuru ise verilen işin zamanında teslim edilmesidir. Genellikle eve boncuk işi veren firmalar bu ürünleri sipariş üzerine yaptırmaktadır ve zamanında teslim edilmesi en önemli kriterlerden biridir.

Evde Boncuk İşi Ne Kadar Kazandırır

Evde boncuk işi yaparak ne kadar para kazandırır diye sorduğunuzu duyar gibiyim ancak bunun için net bir rakam söylemek doğru olmaz. Boncuk işinden kazanacağınız para tam olarak yaptığınız iş ürün ve aylık veya haftalık yaptığınız iş miktarına göre değişkenlik gösterecektir. Yaptığınız iş basit ve ücreti az ise aylık ortalama 500 – 800 TL kazanabilirsiniz. Yaptığınız işin değeri yüksekse bunun bir üst sınırı yoktur bu aldığınız iş ve evde boncuk işi veren firmanın size biçtiği ücrete göre değişmektedir.

Evde Boncuk İşi Nereden Alabilirim

Eve boncuk işi veren yerler genellikle küçük yerlerdir yani bulunduğunuz bölgede sokakta ilçede mutlaka vardır. Bu işi genellikle büyük firmalar yaptırmış olsa da aracılar ile evde boncuk işi yapan kişilere ulaşmaktadır. Boncuk işi yaptıran kişiler firmalardan aldıkları siparişlere göre sizlere örnek ürün ve yapacağınız malzemeleri getirip öncelikle size işi gösterirler siparişleriniz tamamlandığında ürünleri teslim eder ve ödemenizi alırsınız.

EK GELİR KAZANMAK

Eğer evde boncuk işini kendiniz yapmak istiyorsanız boncuk siparişini AliExpress gibi uluslararası e-ticaret sitelerinden verebilirsiniz. Gelen ürünleri evde takı haline getirdikten sonra e-ticaret sitesi üzerinden veya hobi marketlerine satabilirsiniz bu şekilde kazancınız firmaların verdiği ücretten daha fazla olacaktır.

Evde Boncuk Paketleme İşi Veren Yerler

Evlere boncuk dizme ve boncuk paketleme gibi işler veren firmaların bir kısmı aşağıdaki listede yer almaktadır. Aşağıda yer alan herhangi bir bağlantımız yoktur, bu firmalardan herhangi biri sizden ücret talep ederse kesinlikle herhangi bir ücret ödemeyin firmalar ile görüştükten sonra işe başlayabilirsiniz.

Şirket Adı : BNK NAKIŞ TEKSTİL
NATOYOLU CAD. UZMAN SOK. NO: 5 KAT: 3 Y. DUDULLU
ÜMRANİYE / İSTANBUL

Şirket Adı : BİJUPARK ACCESSORİES
MARPUTCULAR CAD YARPUZ İŞ MERKEZİ NO: 11/24 KAT: 1
FATİH / İSTANBUL

Şirket Adı : SEÇİL HOBBY
KÜLTÜRPARK YÖRE EVLERİ KERVANSARAY SOK. NO:10
BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL

Şirket Adı : TASARI AKSESUAR
ÇEŞNİLİ SOKAK GİYİM HAN KAT: 4 YEŞİLDİREK
FATİH / İSTANBUL

Şirket Adı : DAMLA BONCUK
TAHTAKALE CAD. GÜVENER PASAJI G – 5 EMİNÖNÜ
FATİH / İSTANBUL

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Evden çalışmak istiyorum üniversite öğrencisiyim ek gelir kazanmak için ihtiyacım var umarım geri dönüş yaparsanız. Bursa /Nilüfer

 2. 3 sene önce

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ELİM BONCUK İŞLERİNE YATKINDIR BURSA NİLÜFER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir