Esra Erol Başvuru Formu ve İletişim

2
170

Esra Erol geçtiğimiz yıllarda evlilik programı sunan ve insanların mutluluklarına vesile olan bir sunucudur. Esra Erol sempatikliği, yardım severliği ve kaliteli program sunuculuğu ile yıllardır herkesin beğenisini kazanmıştır. Geçtiğimiz yıl devlet tarafından evlilik programlarının sonlandırılması ile birlikte farklı bir konsepte geçiş yapan Esra Erol şimdi sosyal yardım ve vatandaşların dertlerine derman olmayı amaçlayan bir program sunmaktadır.

Bizde bu yazımızda Esra Erol’da programına nasıl katılınır, başvuru nasıl yapılır ve Esra Erol’da programı iletişim numaraları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Ülkemizde ailevi problem yaşayan bir çok vatandaş bulunmaktadır. Ailesi ile anlaşamayıp evden kaçan gençler, eşinden ayrılan kadın ve erkekler, çocuğunu göremeyen anne babalar, kayıp olan aile bireylerini arayanlar vb. Esra Erol’un hazırlayıp sunduğu Esra Erol’da programına katılarak problemlerini anlatıyorlar ve gerek seyirciler gerekse Esra Erol’un kendisinin katkılarıyla bu problemlere çözüm bulunuyor.

Sizinde bir derdiniz varsa çözüm bulamıyorsanız Esra Erol’da programına katılarak derdinize derman bulabilirsiniz. Programa katılabilmek için gerekli bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Esra Erol İletişim – Telefon Numaraları

Programa kendiniz katılarak problemlerinizi paylaşabilirsiniz. Bunun için telefonla aramanız yeterli olacaktır. Programdaki farklı bir konu hakkında bilginiz varsa yine iletişim kurarak bildiklerinizi paylaşabilirsiniz. Esra Erol’da programına başvuruda bulunmak ve problemlerinizi yazılı olarak dile getirmek isterseniz whatsapp numarasından mesaj atabilirsiniz.

Başvuru ve Katılım Numarası0 212 975 25 25
Whatsapp İhbar Hattı0 546 746 25 25
Esra Erol İletişim

Esra Erol’da Başvuru Formu

Esra Erol’da programına katılabilmek için başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu için ilgili link aşağıda yer almaktadır. Lütfen başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun, aksi taktirde size ulaşılamayabilir ve başvurunuz geçersiz sayılabilir.

Başvuru Formu İçin Tıklayın

2 YORUMLAR

  1. esra erol başvuru formu ile programa katılmak istiyorum ama benim bir sorunum var bunun için başvurmak istiyorum, şimdi başvursam ne zaman çağırırlar bunu merak ediyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz