1. Anasayfa
 2. Bilgi

CZN Burak Dubai şubesi neden kapatıldı ?

CZN Burak Dubai şubesi neden kapatıldı ?
CZN burak dubai şubesi neden kapatıldı

CZN Burak neden kapatıldı, CZN Burak kapatıldı mı ?, CZN Burak dubai neden kapatıldı, CZN Burak dubai şubesi neden kapatıldığı hakkında bilgiler yazımızda yer almaktadır. Ülkemizin en ünlü şeflerinin başında gelen CZN Burak’ın Orta Doğu’nun en büyük restoranı olan Dubai şubesi kapatıldı. Haber hakkındaki detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Dubai Medya Ofisi, “Covid-19 ihtiyati tedbirlerine uymadığı” gerekçesiyle” Dubai’deki büyük ünlü bir restoranın kapatıldığını açıkladı. Yapılan haberde net bir şekilde mekanın CZN burak’a ait olduğu gösterilmiyor. Instagram’da 20 milyonun üzerinde takipçisi olan ünlü Türk şef CZN Burak’a ait olduğu iddia edildi. Bu durum üzerine sosyal medya kullanıcıları CZN Burak’ın dubai şubesinin kapalı olduğu yorumlarda belirtti.

cznburak

Sosyal medya sitesi Twitter üzerinden yapılan paylaşımda restoranın koronavirüs tedbirlerine uyulmadığı için kapatıldığı açıklandı. Açıklama sonrası sosyal medyada yorum yapan kullanıcılar, restoranın kapandığını doğrularken CZN Burak tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Kısa sürede ünü dünyaya yayılan CZN Burak, Dubai şubesinin açışının ilk ayında futbolcu Cristiano Ronaldo ve oyuncu Steven Segal gibi ünlü isimleri ağırladı. Şube toplamda, 45.000’den fazla müşteriye hizmet verdi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir