1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvurusu

Çiçek Sepeti Bayilik Başvurusu ve Şartlar

Çiçek Sepeti Bayilik Başvurusu ve Şartlar
çiçek-sepeti-bayilik-başvurusu

Çiçek sepeti bayilik başvurusu, çiçek sepeti bayilik şartları ve Franchise hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Çiçek sepeti ilk olarak 2006 yılındı emre aydın tarafından kurulmuş ve ilerleyen süreçte Amazon ve Humming Bird gibi dünya devleri yatırımları ile ortak olmuştur. Çiçek sepeti Türkiye’nin tamamına aynı gün çiçek ve hediye göndermenize imkan sağlar, çiçek sepeti ayrıca 3 farklı ülkede de hizmet vermektedir. İşte Çiçek sepeti bayilik başvuru şartları ve franchise başvurusu gibi tüm detaylar…

Çiçek sepeti ilk yıllarında yalnızca çiçek gönderimi üzerine çalışmalar yürütmüştür ancak günümüzde çiçek sepetinde aradığınız hemen her şeyi bulabilir dilerseniz kendi adresinize dilerseniz de sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sizde bu büyük e-ticaret platformunda yerinizi alarak kazanmak istemez misiniz ?

Çiçek sepeti bayilik başvurusu yaparak sizde bu büyük pazar yerini kullanarak satışlarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Peki Çiçek sepeti bayilik şartları nelerdir ? Çiçek sepeti bayilik başvurusu nasıl yapılır, çiçek sepeti bayilik alanlar ve yorumları gibi bir çok detayı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Bayiliği Hakkında

Çiçek sepeti kurulduğu ilk yıllarda yalnızca canlı çiçek ve yenebilir çiçek (Bonnyfood) hizmeti verirken şimdilerde her türlü hediyelik eşya , elektronik eşyalar gibi yüzbinlerce ürüne yer vermektedir. Potansiyelin artmasıyla bayilik verme işlemini hızlandıran çiçek sepeti dünya devlerinden yatırım alarak daha fazla büyümüştür.

Çiçek sepeti çoğu zaman kullanıcıların kurtarıcısı olmuştur. Geçmiş yıllarda yalnızca doğum günlerinde, sevgililer günü, anneler, babalar günü ve evlilik yıl dönümlerinde hediyeleşme oluyordu. Artık günümüzde iş hediyesi, sınav hediyesi, geçmiş olsun çiçekleri ve hediyeleri gibi daha bir çok hediyeleşmek için özel günler vardır.

Çiçek sepeti sizlere yeni bir web sitesi açmadan reklam gideriniz olmadan masraf yapmadan para kazanmanızı sağlamaktadır. Çünkü bunların tümünü çiçek sepeti yapmaktadır, sizin yapmanız gereken tek şey hijyenik bir ortamda gelen siparişi hatırlayarak zamanında müşterilere teslim etmektir.

Çiçek Sepeti Bayilik Şartları

Çiçek Sepeti Bayilik Şartları Nelerdir ?

Çiçek sepeti’de diğer tüm e-ticaret pazar yerleri gibi bayilik ve mağaza başvuruları için çeşitli şartlar koymaktadır. Böylesine büyük bir platformun şartları da ağır olması beklenirken tam aksine çiçek sepeti bayilik şartları tamamen müşteri odaklı ve aynı zamanda sizleri de koruyan şartlardır. Firma yenebilir çiçek gibi ürünlerinde gönderimini sağladığı için özellikle hijyen kurallarında oldukça titizler. İşte Çiçek sepeti bayilik şartları ;

 • Bonnyfood gibi yenebilir ürünlerin satışının yapılacağı bayiliklerin en az 5 metre karelik bir alana sahip olması istenmektedir.
 • Dükkan veya mağazanızın işlek bir konumda olmalıdır.
 • Temizlik ve hijyen kurallarına harfiyen uyulması,
 • Ürün teslimatlarının kesinlikle zamanında yapılması,
 • Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemini benimsemiş olmalısınız.

2022 Çiçek Sepeti Bayilik (Franchise) Bedeli

Büyük bir müşteri kitlesini elinde tutan bir çok firma bayilik vermek için müşterilerinden yüksek rakamlarda bayilik bedeli talep etmektedir. Bu durum çiçek sepetinde böyle değildir, çiçek sepeti bayilik franchise bedeli talep etmemektedir. Şartları karşılayan herkese ücretsiz çiçek sepeti bayiliği verilmektedir.

Çiçek Sepeti Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Çiçek sepeti bayilik başvurusu yaparak işlerinde gözle görünür bir artış yaşamak isteyen ve bu fırsatı kaçırmak istemeyen işletme sahipleri çiçek sepeti bayilik başvurusu yapabilirler. İşte bayilik almak için yapmanız gerekenler ;

 • Çiçek sepeti web sitesine buraya tıklayarak girebilirsiniz.
 • Çiçek sepeti web sitesine girdikten sonra sağ üst köşedeki ”Satış Yap” linkine tıklayın.
 • Ardından açılan sayfada hemen başvurun seçeneğine tıklayın, karşınıza bayilik başvuru formu çıkacaktır.
 • Çiçek sepeti bayilik başvuru formunda talep edilen tüm bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun ve başvurunuzu gönderin.
Başvuru formu

Çiçek Sepeti Bayilik Kazancı

Çiçek sepeti bayilik kazancı başvuru yapmak isteyen herkes tarafından merak edilmektedir. Bizde sizler için araştırdık. Çiçek sepeti bayilik kazancı ortalama olarak aylık 8 bin TL ile 80 Bin TL ve daha fazlasındır. Bu rakamlar dönemsel olarak değişiklik gösterecektir. Çiçek sepeti bayilik kazancı eminim ki sizleri tatmin edecektir, özellikle alışverişlerin ve hediyeleşmelerin internet üzerinden yürütüldüğü günümüzde kazanmamak pek mümkün görünmüyor.

Çiçek Sepeti Komisyon Oranları

Çiçek sepeti bir pazar yeri olması dolayısıyla satışlardan belli bir miktar komisyon almaktadır. ÇiçekSepeti komisyon oranları kategoriye göre %6 ve %20 arasında değişkenlik göstermektedir. Teknoloji ürünlerinde komisyon oranları diğer ürünlere göre daha düşüktür.

Çiçek Sepeti Mağaza Açma Ücreti

Çiçek sepeti mağaza veya çiçek sepeti bayilik için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Firma yalnızca yapılan satışlardan komisyon almaktadır. Buda yukarıda belirttiğimiz gibi ürünlere göre değişiklik göstermektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 1
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir