Çarkıfelek Başvuru Formu 2020

0
178

Yılların eskimeyen yarışması çarkıfelek yeniden izleyicisiyle buluşuyor. Yıllardır ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı çarkıfelek yarışması, yeni sunucusu ve yeni bölümleriyle kanal D ekranlarında başlıyor. Birbirinden ünlü yarışmacılar ve neşeli yarışmacılarıyla çarkıfelek yıllardır en çok izlenen yarışma programları arasında yerini alıyor. Bizde bu yazımızda çarkıfelek başvurusu nasıl yapılır, çarkıfelek başvuru formu doldurma ve çarkıfelek başvuru takibi hakkında bilgiler vereceğiz.

Kanal D Çarkıfelek Yarışması 2020

Yıllardır her kesimin ailece keyifle izlediği çarkıfelek yarışması yepyeni bölümleriyle yeniden başlıyor. Çarkıfelek’in bu yıl ki sunuculuğunu daha önce oynadığı diziler ve yemekteyiz programı eski sunucusu ünlü sunucu Onur Büyüktopçu yapacaktır. Yarışmanın yardımcı sunuculuğunu ise bu tarz benim yarışması ile adını duyuran Emel Özkızıltaş üstleniyor.

Hem yarışıp birbirinden güzel ve değerli hediyeler kazanmak hemde keyifli dakikalar geçirmek için sizde çarkıfelek başvuru formunu doldurarak yarışmaya katılabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını verdiğimiz başvuru formunu doldurarak bu eğlenceli yarışmaya katılabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz.

Çarkıfelek Başvuru Şartları

Tüm program ve yarışmalarda olduğu gibi çarkıfelek yarışmasına katılmak için de bazı küçük şartlar bulunmaktadır. Çarkıfelek yarışmasına katılabilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız. Ayrıca başvuru formunda doldurduğunu bilgilerin doğru olduğuna dikkat etmelisiniz. Başvuru formunda verdiğiniz bilgilerin yanlış olması durumunda size ulaşılamaz ve yarışmaya katılma hakkınızı kaybedebilirsiniz.

Çarkıfelek başvuru formunu doldurduktan sonra başvurunuz onaylanır ve sıra alınırsınız sıra size geldiğinde önceden yapım ekibi tarafından bilgilendirilirsiniz. İletişim bilgilerinizi yazarken dikkat etmelisiniz aksi taktirde sizinle iletişim kuramayabilirler.

Çarkıfelek Ödülleri

Çarkıfelek yarışması yıllardır bir çok kişinin hayalini gerçekleştirmiştir. Yarışmanın büyük ödülü 0 km bir otomobildir. Otomobilin yanı sıra tüm beyaz eşyalar, mobilya takımları, ev elektronik cihazları cep telefonları ve daha yüzlerce hediye kazanabilirsiniz. Sizde onlarca hediye kazanmak veya sıfır bir araba kazanmak için başvuru yapabilirsiniz.

çarkıfelek başvurusu 2020

Çarkıfelek Başvuru Takip

çarkıfelek yarışmasına başvuruda bulunan kişilerin merak ettiği sorulardan biride çarkıfelek başvuru takibi nasıl yapılır sorusudur. Başvurunuzu takip edebileceğiniz bir sistem yoktur. Eğer başvurunuz onaylanırsa size kısa sürede başvuru formunda vermiş olduğunuz bilgilerden ulaşılacaktır. Yarışmaya bağlanmadan önce de yine sizinle iletişim kurulacaktır.

Çarkıfelek Başvuru Formu

Yarışmaya katılabilmek için doldurmak zorunda olduğunuz bir başvuru formu vardır. Bu başvuru formunda kişisel bilgileriniz sorulmaktadır başta kişisel bilgileriniz olmak üzere tüm alanları doğru bir şekilde doldurmalısınız. Unutmayın ki yazdığınız biligler yapım şirketi tarafından teyit edilecektir.

Başvuru formunun devam resim yüklemeniz için 2 farklı alan vardır bu alanlara net fotoğraflarınızdan yüklemelisiniz. Sıra dışı fotoğraflar yüklemeniz seçilmeniz için size pozitif etki sağlayacaktır. Çarkıfelek başvuru formuna ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Çarkıfelek Başvuru Formu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz