1. Anasayfa
 2. Fiyatları

Azerbaycan PS5 Fiyatları 2023 – Azerbaycan’dan PS5 Almak

Azerbaycan PS5 Fiyatları 2023 – Azerbaycan’dan PS5 Almak
azerbaycan ps5 fiyatları

Azerbaycan ps5 fiyatları ülkemize kıyasla daha uygundur. Ürün fiyatına vergiler ve ÖTV gibi ek ücretler eklendiğinde yurt dışından satın almak daha mantıklı oluyor. Vatandaşlar hem daha uygun fiyata PlayStation 5 alıp hem de kardeş ülke Azerbaycan’ı gezme planları yapmaktadır. İşte Azerbaycan PS5 Fiyatları 2023

Sony firmasının bir alt markası olan PlayStation 1994 yılından itibaren oyun konsolları üretmektedir. Son olarak 2020 yılında piyasaya çıkan PS5 oyun severler tarafından büyük ilgi görmüştür. Azerbaycan ps5 fiyatları, Azerbaycan’dan ps5 satın almak mantıklı mı gibi sorularınızı yazınızda yanıt bulabilirsiniz.

Azerbaycan PS5 Fiyatları 2023

Azerbaycan PS5 Fiyatları 2023

PlayStation 5 yeni estetik tasarımı ile ve geliştirilmiş ve yeni oyun seçenekleri ile oyun zevkini zirvede yaşamanızı imkan sağlıyor. PS5 ilk piyasaya çıktığında birçok oyun tutkunu hemen satın almış ve oyun zevkini yaşamıştır. Ülkemizdeki ekonomik şartlar nedeniyle günümüzde PlayStation 5 fiyatı yaklaşık 20.000 TL civarındadır Bu da satın alımı oldukça zor hale getirmektedir. Oyun severler ise yurt dışından PlayStation 5 satın almak gibi alternatiflere yönelmektedir.

Azerbaycan’dan PlayStation 5 almak oyun sever vatandaşlarımız için daha makul olmaktadır. Ülkemizde vergi ve ÖTV gibi ekstra ücretlendirmelerin fazla olması PlayStation 5 ve oyunları satın almayı daha güç hale getiriyor. Kardeş Ülkü Azerbaycan’dan PS5 almanın maliyeti ve Azerbaycan PS5 fiyatları şu şekildedir ;

Sony Playstation 5 Dijital Oyun Konsolu = 1350 Manat (14.857 TL)

Sony Playstation 5 Oyun Konsolu + sürücüsü = 1590 Manat (17.498 TL)

Azerbaycan PS5 Fiyatı

Azerbaycan’dan PS5 almak mantıklı mı ?

Azerbaycan PS5 fiyatları 2023 yılında da ülkemizden daha uygun fiyatlıdır. Fiyat kıyaslaması yaptığımız zaman azerbaycan’dan PS5 satın almak mantıklı gelebilir. Türkiye ve Azerbaycan fiyatları arasında yaklaşık olarak 3- 5 Bin TL fark vardır. Aradaki bu fark için Azerbaycan’a gidip PlayStation 5 alıp geri gelinir mi buna en doğru kararı siz vereceksiniz.

PlayStation 5 satın almak için Azerbaycan’a gitmek istediğinizde uçak biletiniz en az 4-5 bin TL olacaktır. Duruma bu şekilde bakıldığında aslında PlayStation 5 almak için Azerbaycan’a gidip gelmek çok da mantıklı değildir, ancak ben hem gidip kardeş ülkeyi gezeyim hem de dönüşte PlayStation 5 alırım diyerek giderseniz bu şekilde mantıklı olabilir. Ayrıca Google ”azerbaycan ps5 qiymetleri” araması yaparak Azerbaycan online alışveriş sitelerindeki satışları görebilirsiniz.

Dilerseniz farklı bir yurt dışından PlayStation 5 satın alma seçeneği için İran PS5 Fiyatları 2023 – İran’dan PS5 Almak yazımızı okuyabilirsiniz, ayrıca konsol fiyatını merak ettiğiniz ülkeleri yorum kısmında bizlere iletebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir